Gå til hovedindhold

Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs

KansasSkjorter og toppeEAN: 7322302643345
Pris fra 349 krtil 748,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 399,75 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Match termojakke, Sort - 100775
-53%349 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Match termojakke, Sort - 100775 billede

Produktinformation

Kansas Match Termojakke Let & Effektiv Termojakke Kansas Match Termojakke er designet til køligere vejr med fokus på varme, bevægelsesfrihed og funktionalitet. Den gennemgående YKK®-lynlås og forlængede ryg gør jakken nem at af- og påklæde samt sikrer op...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Farve: Sort
EAN: 7322302643345
Varenr.: 7531633377504
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Match termojakke, sort, str. 4XL
384 kr
Til butik
Kansas Match termojakke, sort, str. 4XL billede

Produktinformation

Kansas Match termojakke i sort let og fleksibel komfort året rundt Her får du en termojakke, der gør hverdagen lidt nemmere uanset om du bruger den til arbejde eller fritid. Den lette, quiltede jakke i sort er designet som et isolerende mellemlag, men k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: 4XL
EAN: 7322302643345
Varenr.: 910231764
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Match termojakke, sort, str. 4XL
384 kr
Til butik
Kansas Match termojakke, sort, str. 4XL billede

Produktinformation

Let og isolerende termojakke til alle årstider Kansas Match termojakke i sort er udviklet til dig, der ønsker et pålideligt og komfortabelt mellemlag, uanset om du er på arbejde eller på farten i fritiden. Den lette og quiltede jakke er fremstillet i 100%...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: 4XL
EAN: 7322302643345
Varenr.: 910231764
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kansas Match termojakke, sort, str. 4XL
384 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kansas Match termojakke, sort, str. 4XL
384 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs
748,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet349 kr349 krKøb
2BilligVVS DK384 kr384 krKøb
3Greenline384 kr384 krKøb
4LavprisVVS384 kr384 krKøb
5LavprisVærktøj384 kr384 krKøb
6Sikkerhedsgiganten748,75 kr748,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs

PriceData har fulgt prisen på Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs i 155 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Kansas Termojakke 4808 - Sort / 4XL | Jakker | EN 14404 | Helårs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026349 kr35 kr (9%)
29. maj 2026384 kr35 kr (10%)
27. maj 2026349 kr35 kr (9%)
3. apr. 2026384 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026389 kr40 kr (11%)
26. mar. 2026349 kr40 kr (10%)
25. mar. 2026389 kr40 kr (11%)
8. mar. 2026349 kr40 kr (10%)
7. mar. 2026389 kr40 kr (11%)
19. jan. 2026349 kr370 kr (51%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret