Gå til hovedindhold

Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302301887
Pris: 636,25 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271 og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 636.25 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271
636,25 kr
Til butik
Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271 billede

Produktinformation

Hi Vis T-shirt kl.2 7407 T-shirt med refleksdetaljer og høj bomuldsprocent, der giver stor komfort. Koncept: Stiby Teknisk Rund hals / Brystlomme / Reflekterende striber / Godkendt i henhold til EN 13758-2 UPF 40+ Solar UV beskyttende egenskaber og EN ISO...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: T-shirts
EAN: 7322302301887
Varenr.: 47636340605265

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten636,25 kr636,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271

PriceData har fulgt prisen på Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271 i 154 dage. Den nuværende pris er 636,25 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas HI VIS T-SHIRT KL.2 7407 - Hi-Vis gul / 2XL | T-shirts | 100974-396 | 126534-271 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 2026636,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret