Gå til hovedindhold

Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning

KansasFrakker og jakkerEAN: 7322302193215
Pris: 948,75 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 948.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning
948,75 kr
Til butik
Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning billede

Produktinformation

Hi Vis Jakke kl.3 4797 TH Jakke med høj synlighed, fremstillet i smuds-, olie- og vandafvisende materiale, med 2 syninger på alle refleksbånd for høj holdbarhed. Teknisk Lynlås helt op i kraven / To brystlommer med klap og velcrolukning / To forlommer / D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302193215
Varenr.: 47635750682961

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten948,75 kr948,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning

PriceData har fulgt prisen på Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning i 154 dage. Den nuværende pris er 948,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas HI VIS JAKKE KL.3 4797 TH - HV. gul/mari / S | Jakker | 101010-130 | Beklædning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 2026948,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret