Gå til hovedindhold

Fristads Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541

FristadsSkjorter og toppeEAN: 7322302451766
Pris fra 349 krtil 536,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 187,25 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
skovmandsskjorte 7421, Navy
-30%349 kr
Før 500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
skovmandsskjorte 7421, Navy billede

Produktinformation

Fristads Skovmandsskjorte 7421 Blød & Funktionel Flannelskjorte Fristads Skovmandsskjorte 7421 er fremstillet i blødt, PFAS-frit flannel, der kombinerer komfort med robusthed. Den klassiske skjortekrave og knaplukning sikrer et tidløst look, mens den for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Shirts
Farve: Navy
EAN: 7322302451766
Varenr.: 7525263573216
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541
536,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet349 kr349 krKøb
2Sikkerhedsgiganten536,25 kr536,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541

PriceData har fulgt prisen på Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541 i 140 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 536,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 440 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Kansas Flannel skjorte 7421 104986 - Ægte marine / L | Skjorter | 100282-940 | 129474-541 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026349 kr187,25 kr (35%)
29. maj 2026536,25 kr187,25 kr (54%)
27. maj 2026349 kr187,25 kr (35%)
2. apr. 2026536,25 kr187,25 kr (54%)
8. mar. 2026349 kr187,25 kr (35%)
7. mar. 2026536,25 kr187,25 kr (54%)
19. jan. 2026349 kr162,25 kr (32%)
16. jan. 2026511,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret