Gå til hovedindhold

Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs

KansasHovedebeklædningEAN: 7322302560420
Pris: 698,75 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 698.75 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs
698,75 kr
Til butik
Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs billede

Produktinformation

Flamestat Devold strik hue 9109 Flamestat strikhue, der kan nemt bæres under hjelmen. Teknisk Brandhæmmende hue / Strikket / Godkendt i henhold til EN 61482-1-2 kl. 1, EN ISO 11612 A1 A2 B1 C1 og EN 1149-5 / OEKO-TEX certified.

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Hovedebeklædning
EAN: 7322302560420
Varenr.: 47635739738449

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten698,75 kr698,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs

PriceData har fulgt prisen på Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs i 154 dage. Den nuværende pris er 698,75 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kansas Flamestat Devold strikhue 9109 117247 - Sort / ONE | Hovedebeklædning | EN 14404 | Helårs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jan. 2026698,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret