Gå til hovedindhold

Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342

KansasSikkerhedstøjEAN: 7322302985414
Pris fra 445 krtil 1.048,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 603,75 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 445 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kansas/Fristads Evolve stretchjakke (Sort, 2xl)
445 kr
Til butik
Kansas/Fristads Evolve stretchjakke (Sort, 2xl) billede

Produktinformation

Flot arbejdsjakke med fuld stretch og moderne pasform. Smart design med kontrastfarver og refleksdetaljer. En let og slidstærk jakke, som er yderligere forstærket med CORDURA på udsatte steder. Udformningen og stretch-materialet sikrer optimal komfort og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Arbejdsjakker
Farve: Sort
Størrelse: 2XL
EAN: 7322302985414
Varenr.: 14908664
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342
1.048,75 kr
Til butik
Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342 billede

Produktinformation

Evolve stretchjakke Ultralet og strækbar jakke med CORDURA på udsatte steder. En ideel jakke, der trods sit enkle design kan klare de fl este udfordringer på arbejdet både ude og inde. Teknisk Fuld stretchstof / Moderne pasform / Lynlås foran / En brystl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Jakker
EAN: 7322302985414
Varenr.: 47635852067153

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Specialbutikken445 kr445 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.048,75 kr1.048,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342

PriceData har fulgt prisen på Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 1.048,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 723 kr.

Den nuværende pris på 445 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 58% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Kansas Evolve stretchjakke 130161 - Sort / 2XL | Jakker | Elektrostatiske egenskaber | EN 342 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026445 kr603,75 kr (58%)
29. maj 20261.048,75 kr603,75 kr (136%)
13. maj 2026445 kr603,75 kr (58%)
12. maj 20261.048,75 kr603,75 kr (136%)
15. apr. 2026445 kr603,75 kr (58%)
14. apr. 20261.048,75 kr603,75 kr (136%)
18. mar. 2026445 kr603,75 kr (58%)
17. mar. 20261.048,75 kr603,75 kr (136%)
28. feb. 2026445 kr603,75 kr (58%)
27. feb. 20261.048,75 kr603,75 kr (136%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret