Gå til hovedindhold

Fristads Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre

FristadsBukserEAN: 7322302984981
Pris fra 659 krtil 1.499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 840 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 471 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56
659 kr
Til butik
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56 billede

Produktinformation

Fleksible håndværkerbukser med maksimal bevægelsesfrihed Kansas Evolve håndværkerbukser i sort er skabt til dig, der ønsker komfort og funktionalitet i hverdagen. Bukserne er fremstillet i et 4-vejs stretch-materiale, der følger dine bevægelser, uanset om...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C56
EAN: 7322302984981
Varenr.: 882954959
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56
659 kr
Til butik
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56 billede

Produktinformation

Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch i sort, str. C56 Her får du et par håndværkerbukser, der er lavet til dig, der ikke gider gå på kompromis med hverken komfort eller slidstyrke. Bukserne har 4-vejs stretch både foran, bagpå og ned langs be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C56
EAN: 7322302984981
Varenr.: 882954959
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56
659 kr
Til butik
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56 billede

Produktinformation

Håndværkerbukser med 4-vejs stretch og ekstra holdbarhed Her får du et par håndværkerbukser i sort, der er lavet til dig, der sætter pris på både komfort og slidstyrke i hverdagen. Bukserne er fremstillet i et fleksibelt 4-vejs stretch-materiale, så du ka...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C56
EAN: 7322302984981
Varenr.: 882954959
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56
659 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kansas/Fristads Evolve håndværker stretchbukser (Sort, 56)
933 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndværkerbuks Evolve 130160 sort C56
1.372 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre
1.373,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Evolve håndværkerbukser med 4-vejs stretch, sort, str. C56
1.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline659 kr659 krKøb
2LavprisEl659 kr659 krKøb
3LavprisVVS659 kr659 krKøb
4LavprisVærktøj659 kr659 krKøb
5Specialbutikken933 kr933 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.372 kr1.372 krKøb
7Sikkerhedsgiganten1.373,75 kr1.373,75 krKøb
8BilligVVS DK1.499 kr1.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre

PriceData har fulgt prisen på Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre i 141 dage. Laveste pris i perioden er 471 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 932 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C56 | Bukser | Bukser | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. maj 2026659 kr274 kr (29%)
15. apr. 2026933 kr439 kr (32%)
14. apr. 20261.372 kr439 kr (47%)
9. apr. 2026933 kr462 kr (98%)
3. apr. 2026471 kr188 kr (29%)
20. mar. 2026659 kr274 kr (29%)
18. mar. 2026933 kr440 kr (32%)
17. mar. 20261.373 kr440 kr (47%)
7. mar. 2026933 kr274 kr (42%)
5. mar. 2026659 kr274 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret