Gå til hovedindhold

Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre

KansasBukserEAN: 7322302984943
Pris fra 1.372 krtil 1.373,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 471 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1372 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndværkerbuks Evolve 130160 sort C48
1.372 kr
Til butik
Håndværkerbuks Evolve 130160 sort C48 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Arbejdsbukser
Farve: 1
Artikel nr.: 10058386
EAN: 7322302984943
Varenr.: 21609361
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre
1.373,75 kr
Til butik
Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre billede

Produktinformation

Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch er de perfekte arbejdsbukser, der giver dig fleksibilitet og komfort under arbejdet. Disse bukser er designet med fuld stretch, der giver dig 100% bevægelsesfrihed, så du nemt k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Bukser
EAN: 7322302984943
Varenr.: 47226970833233

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.372 kr1.372 krKøb
2Sikkerhedsgiganten1.373,75 kr1.373,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre

PriceData har fulgt prisen på Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre i 150 dage. Laveste pris i perioden er 471 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.372 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 985 kr.

Den nuværende pris på 1.372 kr er 39% over normalprisen. Prisen er steget 108% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Kansas Evolve Håndværkerbukser stretch 130160 - OUTLET - Sort / C48 | Bukser | Bukser | Herre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.372 kr439 kr (47%)
30. maj 2026933 kr439 kr (32%)
29. maj 20261.372 kr439 kr (47%)
24. maj 2026933 kr274 kr (42%)
10. maj 2026659 kr274 kr (29%)
15. apr. 2026933 kr439 kr (32%)
14. apr. 20261.372 kr439 kr (47%)
5. apr. 2026933 kr462 kr (98%)
3. apr. 2026471 kr188 kr (29%)
5. mar. 2026659 kr274 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret