Gå til hovedindhold

Fristads Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi

FristadsSikkerhedstøjEAN: 7322302749207
Pris fra 599 krtil 748,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 149,75 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 399 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
3-funktions termoundertrøje 127357, Sort
-20%599 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3-funktions termoundertrøje 127357, Sort billede

Produktinformation

Fristads 3-funktions Termoundertrøje 742 Teknisk baselayer til kolde forhold Fristads 3-funktions Termoundertrøje 742 er en funktionel og komfortabel baselayer, designet til effektiv isolering og aktiv fugttransport. Den høje krave og korte lynlås giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fristads
Kategori: Men's Underwear
Farve: Sort
EAN: 7322302749207
Varenr.: 14857581953405
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi
748,75 kr
Til butik
Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi billede

Produktinformation

3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 Langærmet t-shirt, fremstillet i svedtransporterende materiale med høj isoleringsevne. Teknisk 3-funktions jersey - svedtransporterende, isolerende og absorberende materiale/høj krave med kort lynlås/lange ærmer/bred...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Kansas
Kategori: Undertøj
EAN: 7322302749207
Varenr.: 47636416823633

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet599 kr599 krKøb
2Sikkerhedsgiganten748,75 kr748,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi

PriceData har fulgt prisen på Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi i 139 dage. Laveste pris i perioden er 399 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 748,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 595 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Kansas 3-funktion langærmet lynet T-shirt 742 127357 - Sort / 2XL | Undertøj | 127569-940 | Elektrisk lysbue. Bokstest og åben lysbuetest. Inklusiv ELIM-værdi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026599 kr149,75 kr (20%)
29. maj 2026748,75 kr149,75 kr (25%)
27. maj 2026599 kr149,75 kr (20%)
1. apr. 2026748,75 kr349,75 kr (88%)
26. mar. 2026399 kr349,75 kr (47%)
25. mar. 2026748,75 kr349,75 kr (88%)
8. mar. 2026399 kr159 kr (28%)
7. mar. 2026558 kr159 kr (40%)
19. jan. 2026399 kr349,75 kr (47%)
16. jan. 2026748,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret