Gå til hovedindhold

Hortus Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195

HortusTilbehør til kæledyrEAN: 5705858708614
Pris fra 1.026 krtil 1.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1026 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kaninbur i træ 101,5 x 54,7 x 100 cm HORTUS (505-195)
1.026 kr
Til butik
Kaninbur i træ 101,5 x 54,7 x 100 cm HORTUS (505-195) billede

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Bure, Tilbehør & Transport Gnaver
Farve: 1
Artikel nr.: 5705858708614
EAN: 5705858708614
Varenr.: 6558959
Gå til Haveglad.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Kaninbur i cedertræ - 101,5 x 54,7 x 100 cm
1.027 kr
Til butik
Kaninbur i cedertræ - 101,5 x 54,7 x 100 cm billede

Produktinformation

Dette praktisk kaninbur fra Hortus er i to etager, med et separat soverum med stige, så din kanin har masser af muligheder og bevægeligheder. Det er muligt at åbne døren øverst, for hurtigt og enkelt at kunne fjerne ekskrementer. Burets tag består af kraf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Diverse til haven
Farve: Brun
EAN: 5705858708614
Varenr.: NSH505-195
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm
-4%1.199 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hortus - Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm billede

Produktinformation

Funktionelt og let rengørligt kaninbur Dette praktisk kaninbur fra HORTUS kommer i 2 etager, hvoraf det ene er et separat soverum med stige. Dørene kan let åbnes ved rengøring eller for at løfte kaninen ind og ud. Taget er belagt med kraftig tagpap. Blive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858708614
Varenr.: 36523118362775
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.026 kr1.095 krKøb
2Haveglad.dk1.027 kr1.027 krKøb
3Bolig & Haven1.199 kr1.199 krKøb
4Homeshop DK1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195

PriceData har fulgt prisen på Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 929 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.047 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.008 kr.

Den nuværende pris på 1.026 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Kaninbur i træ brunbejset 101,5 x 54,7 x 100 cm - 505-195 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.026 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.027 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.026 kr1 kr (0%)
26. maj 20261.027 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.026 kr1 kr (0%)
22. maj 20261.027 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.026 kr1 kr (0%)
18. maj 20261.027 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.026 kr1 kr (0%)
4. maj 20261.027 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret