Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml

SensaiSelvbrunerEAN: 4973167953952
Pris fra 442 krtil 572 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 397 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 442 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SANSAI Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml
442 kr
Til butik
SANSAI Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml billede

Produktinformation

Hurtigtvirkende gelecreme formulering, som giver en jævn og holdbar bronzefarve til ansigtet. Formuleringen er let og delikat, spreder sig nemt over ansigtet og trænger øjeblikkeligt ind i huden. Den fugtrige konsistens sikrer en smuk farve uden at udtørre huden.

Produktspecifikationer

Mærke: SANSAI
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 4973167953952
EAN: 4973167953952
Varenr.: 3077990
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KANEBO SENSAI SILKY BRONZE SELF TANNING FACE - 50ml
483 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml
532 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face (50ml)
-3%545 kr
Før 560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Silky Bronze Self Tanning for Face 50 ml
560 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face - 50 ml
572 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK442 kr481 krKøb
2CS MEGASTORE DK483 kr522 krKøb
3Teknikproffset DK532 kr581 krKøb
4Bangerhead DK545 kr545 krKøb
5Lyko DK560 kr560 krKøb
6NordicFeel DK572 kr572 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 393 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 428 kr.

Den nuværende pris på 442 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Kanebo Sensai Silky Bronze Self Tanning For Face 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026442 kr11 kr (3%)
27. maj 2026431 kr22 kr (5%)
23. maj 2026409 kr11 kr (3%)
22. maj 2026420 kr11 kr (3%)
14. maj 2026431 kr2 kr (0%)
12. maj 2026429 kr1 kr (0%)
7. maj 2026428 kr8 kr (2%)
14. apr. 2026420 kr9 kr (2%)
11. apr. 2026411 kr58 kr (12%)
9. apr. 2026469 kr33 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret