Gå til hovedindhold

Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige

SensaiFoundation og concealereEAN: 4973167907368
Pris fra 521 krtil 791 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 514 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 521 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cp Cream Foundation SPF15 - CF13 Warm Beige
521 kr
Til butik
Sensai Cp Cream Foundation SPF15 - CF13 Warm Beige billede

Produktinformation

Foundation, CF13 Warm Beige, 30 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Mærke: Sensai
Kategori: Makeup
Artikel nr.: 4973167907368
EAN: 4973167907368
Varenr.: 2941485
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Sensai Cp Cream Foundation SPF15 CF13 - Dame - 30 ml
537 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige
540 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Sensai Cellular Performance Cream Foundation - Cf13 Warm Beige
725 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Sensai Cellular Performance Cream Foundation Cf13 Warm Beige
725 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Sensai Cellular Performance Cream Foundation CF13 Warm Beige - 30 ml
791 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK521 kr560 krKøb
2CS MEGASTORE DK537 kr576 krKøb
3Teknikproffset DK540 kr589 krKøb
4Bangerhead DK725 kr725 krKøb
5Lyko DK725 kr725 krKøb
6NordicFeel DK791 kr791 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige

PriceData har fulgt prisen på Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige i 181 dage. Laveste pris i perioden er 500 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 725 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 551 kr.

Den nuværende pris på 521 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Kanebo Sensai Cellular Performance Cream Foundation 30 ml CF13 Warm Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026521 kr19 kr (4%)
29. maj 2026540 kr185 kr (26%)
23. maj 2026725 kr181 kr (33%)
21. maj 2026544 kr4 kr (1%)
20. maj 2026540 kr4 kr (1%)
17. maj 2026544 kr181 kr (25%)
15. maj 2026725 kr173 kr (31%)
13. maj 2026552 kr12 kr (2%)
9. maj 2026540 kr23 kr (4%)
25. apr. 2026517 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret