Gå til hovedindhold

OB-SC Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve |

OB-SCRengøringEAN: 5714225001050

Sammenlign priser på Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.34 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve |
21,34 kr
Til butik
Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve | billede

Produktinformation

Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød)Effektiv, klar-til-brug kalkfjerner til daglig rengøring af vægge, gulve, armaturer, sanitetsinstallationer og andre hårde overflader. Fjerner hurtigt kalkbelægninger og snavs uden behov for opb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: OB-SC
Kategori: Rengøring
EAN: 5714225001050
Varenr.: 55244668764536

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten21,34 kr21,34 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve |

PriceData har fulgt prisen på Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve | i 47 dage. Den nuværende pris er 21,34 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Kalkfjerner SC Ready to Use, 500 ml, med Farve/Parfume (Rød) | Rengøring | Med farve | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 202621,34 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret