Gå til hovedindhold

Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black

De’LonghiEspressomaskinerEAN: 8004399028388
Pris fra 4.381 krtil 5.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 938 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.308 kr 2. maj

Sammenlign priser på Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4381 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
DeLonghi Magnifica Plus ECAM320.70.TB Automatisk kaffemaskine Titanium Black
4.381 kr
Til butik
DeLonghi Magnifica Plus ECAM320.70.TB Automatisk kaffemaskine Titanium Black billede

Produktinformation

DeLonghi Magnifica Plus - ECAM320.70.TB - Automatisk kaffemaskine med mælkeskummer - 15 bar - 19 L - Titanium Black

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Artikel nr.: ECAM 320.70
EAN: 8004399028388
Varenr.: 1002539195
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
DeLonghi Magnifica Plus Automatisk Espressomaskine Sort
5.119 kr
Til butik
DeLonghi Magnifica Plus Automatisk Espressomaskine Sort billede

Produktinformation

DeLonghi Magnifica Plus Automatisk Espressomaskine - Sort Oplev den perfekte kop kaffe hver gang med DeLonghi Magnifica Plus, en automatisk espressomaskine, der kombinerer stil og funktionalitet. Med sit elegante sorte design passer den ind i ethvert køkk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: DeLonghi
Kategori: Kaffe & Te
EAN: 8004399028388
Varenr.: 125528
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black
-2%5.299 kr
Før 5.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black
-2%5.319 kr
Før 5.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.381 kr4.381 krKøb
2Ultrashop5.119 kr5.119 krKøb
3Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
4Vivas DK5.319 kr5.369 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black

PriceData har fulgt prisen på Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black i 136 dage. Laveste pris i perioden er 4.308 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 4.768 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.539 kr.

Den nuværende pris på 4.381 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 65 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Kaffemaskine med mælkeskummer De’Longhi Magnifica Plus ECAM320.70.TB - Titanium Black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.381 kr23 kr (1%)
29. maj 20264.404 kr1 kr (0%)
27. maj 20264.405 kr4 kr (0%)
12. maj 20264.409 kr6 kr (0%)
10. maj 20264.403 kr23 kr (1%)
9. maj 20264.426 kr25 kr (1%)
8. maj 20264.451 kr23 kr (1%)
7. maj 20264.474 kr25 kr (1%)
6. maj 20264.499 kr191 kr (4%)
2. maj 20264.308 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret