Gå til hovedindhold

KNIPEX Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere

KNIPEXRedskaberEAN: 4003773078609
Pris fra 351 krtil 517 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 166 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 351 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KNIPEX Kabelsaks
-15%351 kr
Før 411 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
KNIPEX Kabelsaks billede

Produktinformation

KNIPEX 95 41 165 Kabelsaks betrukket med kunststof bruneret 165 mm

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: 95 41 165
EAN: 4003773078609
Varenr.: 3002785
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks, 9541-165mm
357 kr
Til butik
Knipex kabelsaks, 9541-165mm billede

Produktinformation

Til at skære Cu- og Al-kabler, en- og flertrådede. Uegnet til ståltråd og hårdttrukne kobberledere. Hærdede skær med præcisionsslibning. Skærer glat og ordentligt uden at klemme. Let skæring med enhånds- betjening. Klembeskyttelse forhindrer sammenklemni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Tænger & sakse
Størrelse: 165mm
EAN: 4003773078609
Varenr.: 881773382
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks, 9541-165mm
399 kr
Til butik
Knipex kabelsaks, 9541-165mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: KNIPEX
Kategori: Håndværktøj
EAN: 4003773078609
Varenr.: 881773382
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere
-26%418,44 kr
Før 566,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Knipex kabelsaks, 9541-165mm
469 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Knipex 95 41 165, Stripping værktøj
517 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK351 kr390 krKøb
2LavprisVærktøj357 kr357 krKøb
3LavprisEl399 kr399 krKøb
4Globaltools.dk418,44 kr418,44 krKøb
5Greenline469 kr469 krKøb
6CS MEGASTORE DK517 kr556 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere

PriceData har fulgt prisen på Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere i 165 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 351 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Kabelsaks 95 41 165 klipper/afisolere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026351 kr4 kr (1%)
2. jun. 2026355 kr2 kr (1%)
1. jun. 2026357 kr2 kr (1%)
31. maj 2026359 kr2 kr (1%)
30. maj 2026361 kr2 kr (1%)
29. maj 2026363 kr2 kr (1%)
28. maj 2026365 kr2 kr (1%)
26. maj 2026367 kr2 kr (1%)
25. maj 2026369 kr2 kr (1%)
24. maj 2026371 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret