Gå til hovedindhold

E-line Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning

E-lineForlængerledningerEAN: 5703873227103
Pris fra 248 krtil 296 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 248 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kabelsæt 15M H07RN-F 3G1,5 DK slagfast IP44 forlængerled
248 kr
Til butik
Kabelsæt 15M H07RN-F 3G1,5 DK slagfast IP44 forlængerled billede

Produktinformation

Kabelsæt med 15 meter H07RN-F 3G1,5 gummikabel, der kombinerer robusthed og fleksibilitet til både udendørs og krævende miljøer. Sættet leveres med dansk stikprop og forlængerledning med jordforbindelse, og den slagfaste konstruktion med IP44-klassificeri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forlængerledninger
EAN: 5703873227103
Varenr.: 15110114312518
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Kabelsæt 15 mtr. 3G1,5 DK slagfast
-22%273 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kabelsæt 15 mtr. 3G1,5 DK slagfast billede

Produktinformation

Dette avancerede forlængerkabelsæt er særdeles velkonstrueret til at modstå de udfordringer, som både indendørs og udendørs miljøer kan præsentere. Det omfatter en solid, dansk designet stikprop med slagfasthed samt en forlængerledning, og begge dele er u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Wexim
Kategori: Forlængerledninger
EAN: 5703873227103
Varenr.: 386877
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning
296 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-NETSALG248 kr248 krKøb
2Globaltools.dk273 kr273 krKøb
3WATTOO.DK296 kr296 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning

PriceData har fulgt prisen på Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning i 150 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 277 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 262 kr.

Den nuværende pris på 248 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Kabelst 15 meter H07RN-F 3G1,5 DK, slagfast IP44 forlngerledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 2026248 kr25 kr (9%)
3. mar. 2026273 kr25 kr (10%)
3. feb. 2026248 kr25 kr (9%)
2. feb. 2026273 kr25 kr (10%)
24. jan. 2026248 kr25 kr (9%)
21. jan. 2026273 kr25 kr (10%)
14. jan. 2026248 kr25 kr (9%)
13. jan. 2026273 kr25 kr (10%)
7. jan. 2026248 kr29 kr (10%)
6. jan. 2026277 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret