Gå til hovedindhold

Solar Plus Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul

Solar PlusRedskaberEAN: 4012195211273
Pris fra 5,04 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 243,96 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4,35 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5.04 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelholder 2032 f/8 3x1,5
5,04 kr
Til butik
Kabelholder 2032 f/8 3x1,5 billede

Produktinformation

Kabelholder i lysegrå polyamid for kabler og ledninger, anvendes til lofter og vægge. Klemhøjde 9mm, med Ø6mm montagehul

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: kabelholder
Farve: grå
EAN: 4012195211273
Varenr.: 0839102771
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Kabelholder 2032 F/max 8 Stk - 3x1,5mm2 Kabel
5,71 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelholder 2032 ensidet til 8 kabler 3G1,5
11,7 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kabelholder 2032 ensidet til 8 kabler 3G1,5
11,7 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt5,04 kr5,04 krKøb
2Elvvs.dk5,71 kr5,71 krKøb
3EL-GROSSISTEN11,7 kr11,7 krKøb
4EL-NETSALG11,7 kr11,7 krKøb
5CS MEGASTORE DK249 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul

PriceData har fulgt prisen på Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul i 174 dage. Laveste pris i perioden er 4,35 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 11,7 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 5,04 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Kabelholder lysegrå for max. 8 stk 3x1,5mm² med Ø6mm montagehul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 20265,04 kr
21. apr. 20264,39 kr1,61 kr (27%)
18. apr. 20266 kr1,61 kr (37%)
11. apr. 20264,39 kr
4. apr. 20264,35 kr1,65 kr (28%)
3. apr. 20266 kr1,65 kr (38%)
29. mar. 20264,35 kr1,65 kr (28%)
27. mar. 20266 kr1,65 kr (38%)
11. mar. 20264,35 kr1,65 kr (28%)
10. mar. 20266 kr1,65 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret