Gå til hovedindhold

No brand Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm

No brandKablerEAN: 5703788000068
Pris fra 75 krtil 105 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 30 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm
75 kr
Til butik
Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: ledning & rr Dkjern & bnd Kabeldkjern
EAN: 5703788000068
Varenr.: 0830100552
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dækskinne 55 mm - 1 meter
75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabeldækskinne 55.1000
78,93 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Kabeldækskinne 55.1000
78,93 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kabeldækskinne 100 cm, 55 mm
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Dækskinne 55 mm - 1 meter
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Dækskinne ø55mm. 1000mm.
95 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabeldækjern 55 mm - 1 meter
105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK75 kr75 krKøb
2LavprisEl75 kr75 krKøb
3EL-GROSSISTEN78,93 kr78,93 krKøb
4EL-NETSALG78,93 kr78,93 krKøb
5Greenline85 kr85 krKøb
6BilligVVS DK95 kr95 krKøb
7vvsfittings.dk95 kr95 krKøb
8LavprisVVS105 kr105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm

PriceData har fulgt prisen på Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm i 146 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Kabeldkjern galvaniseret stl 1 meter - dybde 55 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. apr. 202675 kr1 kr (1%)
29. mar. 202674 kr2 kr (3%)
26. feb. 202676 kr1 kr (1%)
25. feb. 202677 kr1 kr (1%)
16. feb. 202678 kr3 kr (4%)
7. jan. 202675 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret