Gå til hovedindhold

KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml

KSECRETAnsigtsrensEAN: 8809695240560
Pris fra 78 krtil 195 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
K-SECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil Pine Cica 1% + Probiotics 150ml
-40%78 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
K-SECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil Pine Cica 1% + Probiotics 150ml billede

Produktinformation

Skånsom ansigtsrens med Pine Cica 1% og probiotika til effektiv fjernelse af makeup og urenheder.

Produktspecifikationer

Mærke: K-SECRET
Kategori: Oljerens
Artikel nr.: 8809695240560
EAN: 8809695240560
Varenr.: 3334117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil: Pine Cica 1% + Probiotic 200ml
105 kr
Til butik
KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil: Pine Cica 1% + Probiotic 200ml billede

Produktinformation

KSECRET - Cleansing Oil: Pine Cica 1% + Probiotics er en oliebaseret rens, der kan fjerne urenheder på en nænsom måde. Den indeholder Pine Cica Complex, som sammen med de plantebaserede olier kan give en mild og effektiv rens. Produktet er udviklet med fokus på skånsom pleje af huden. Renseolien er beriget med fem udvalgte plantebaserede olier - macadamia, oliven, vindrue, solsikke og jojoba - der er kendt for deres nærende egenskaber. Pine Cica Complex bidrager med beroligende kvaliteter. Den lette tekstur omdannes til en behagelig, mælkeagtig konsistens ved kontakt med vand. Dette giver en skånsom og grundig rensning af huden. Ved regelmæssig brug kan renseolien understøtte hudens naturlige balance og velvære. Produktet er velegnet til dig, der ønsker en nænsom og effektiv rens i din daglige hudplejerutine. 200 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: KSECRET
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: KSCC01-OC
EAN: 8809695240560
Varenr.: 3383184
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
K-Secret Seoul 1988 Pine Cica 1% + Probiotics Cleansing Oil 200 ml
129 kr
Til butik
K-Secret Seoul 1988 Pine Cica 1% + Probiotics Cleansing Oil 200 ml billede

Produktinformation

🌲 Olie-til-mælk rens · Effektiv mod SPF og makeup · Beroligende Cica + probiotika En silkeblød renseolie, der smelter makeup, solcreme og dagens ophobninger uden at gå på kompromis med hudens komfort. Formlen forener beroligende Pine Cica (fyr + centella) og probiotiske ingredienser, som hjælper med at støtte en afbalanceret hudbarriere, så huden efterlades ren, rolig og behagelig – uden fedtet film. Fordele Opløser effektivt vandfast makeup, solfiltre og overskydende talg. Emulgerer til en mælkehvid rensemilch og skylles let af med vand. Pine Cica med centella-derivater hjælper med at berolige og afbalancere huden. Probiotiske ingredienser understøtter et sundt mikrobiom og en stærkere hudbarriere. Efterlader huden blød, smidig og komfortabel – uden stramhedsfornemmelse. Velegnet som første skridt i en dobbeltrens, men fungerer også alene på makeupfrie dage. Sådan bruger du produktet Start med tørre hænder og tørt ansigt. Pump en passende mængde i håndfladen. Massér blidt ind i huden i 30–60 sekunder. Brug cirkulære bevægelser over T-zonen og områder med makeup. Tilsæt en smule lunkent vand for at emulgere olien til en mælket konsistens. Skyl grundigt. Gentag ved behov ved meget tung eller vandfast makeup. Følg eventuelt op med en vandbaseret rens for en komplet dobbeltrens. Resultat Huden føles grundigt renset og afbalanceret med en glat, blød overflade. Makeup og SPF er effektivt fjernet, mens Pine Cica og probiotika arbejder for at bevare ro og komfort – også ved hyppig, daglig brug. Passer til Alle hudtyper – fra tør til fedtet, inkl. kombineret og sensitiv. Dig der ønsker en mild, men effektiv første rens, som ikke efterlader en fedtet hinde. Dig der bruger solcreme og/eller makeup dagligt og vil have en hurtig, skånsom afrensning. Tip: Kan bruges omkring øjenområdet til at løsne øjenmakeup. Undgå direkte kontakt med øjnene og skyl straks ved eventuel irritation.

Produktspecifikationer

Mærke: K-Secret
Kategori: Ansigtspleje
Størrelse: 200.00ml
Artikel nr.: 8809695240560
EAN: 8809695240560
Varenr.: 8809695240560
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil: Pine Cica 1% + Probiotics 200 ml
-25%134,25 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml
180 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
K-Secret SEOUL 1988 Cleansing Oil: Pine Cica 1% + Probiotics 200 ml
195 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK78 kr78 krKøb
2Proshop DK105 kr144 krKøb
3Beautycos DK129 kr158 krKøb
4NiceHair.dk134,25 kr134,25 krKøb
5Teknikproffset DK180 kr229 krKøb
6Lyko DK195 kr195 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml i 133 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for KSECRET SEOUL 1988 Cleansing Oil - Pine Cica 1% + Probiotics - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202678 kr27 kr (26%)
2. maj 2026105 kr12 kr (10%)
1. maj 2026117 kr12 kr (11%)
4. apr. 2026105 kr22 kr (17%)
1. apr. 2026127 kr5 kr (4%)
30. mar. 2026122 kr5 kr (4%)
21. mar. 2026127 kr2 kr (2%)
12. mar. 2026129 kr2 kr (2%)
10. mar. 2026127 kr2 kr (2%)
5. mar. 2026129 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret