Gå til hovedindhold

Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life

Oil of lifeSundhed og skønhedEAN: 5704783000213
Pris fra 200,95 krtil 259,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 194,95 kr 21. maj

Sammenlign priser på Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 200.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Oil of life Kæmpenatlysolie Ø, 250 ml
200,95 kr
Til butik
Oil of life Kæmpenatlysolie Ø, 250 ml billede

Produktinformation

Livets olie kæmpenatlys er 100% ren, økologisk koldpresset kæmpenatlysolie.

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: Planteolie
EAN: 5704783000213
Varenr.: 18751
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oil of life Kæmpenatlysolie Ø • 250 ml.
250 kr
Til butik
Oil of life Kæmpenatlysolie Ø • 250 ml. billede

Produktinformation

Livets Olie Kæmpenatlys er en 100% økologisk olie fra kæmpenatlysolieplanten. Denne økologiske olie indeholder 9-10% GLA, også kendt som gammalinolensyre. GLA bidrager til kvinders velvære i alle aldre og understøtter sund hud, hår, øjne og negle. Kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Oil of life
Kategori: Omega/fiskeolie
EAN: 5704783000213
Varenr.: 9376
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life
252 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Kæmpenatlysolie Økologisk - 250 ml.
259,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk200,95 kr200,95 krKøb
2Helsegrossisten.dk250 kr250 krKøb
3Økologisk-Supermarked252 kr252 krKøb
4Duft og Natur259,95 kr259,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life

PriceData har fulgt prisen på Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life i 171 dage. Laveste pris i perioden er 194,95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 203,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 200,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Kæmpenatlysolie Økologisk- 250 ml - Oil of Life de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026200,95 kr3 kr (1%)
1. jun. 2026203,95 kr9 kr (5%)
21. maj 2026194,95 kr4,05 kr (2%)
15. apr. 2026199 kr1,95 kr (1%)
14. apr. 2026200,95 kr1,95 kr (1%)
11. mar. 2026199 kr
10. mar. 2026199,95 kr
28. feb. 2026199 kr4,95 kr (2%)
27. feb. 2026203,95 kr4,95 kr (2%)
9. feb. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret