Gå til hovedindhold

Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk)

Just for MenHårfarveEAN: 5010934003669
Pris fra 73,93 krtil 94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20,07 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65,95 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.93 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Just For Men Touch of grå - Dark 40 g
-25%73,93 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Just For Men Touch of grå - Dark 40 g billede

Produktinformation

Just For Men Touch of Grey er en permanent hårfarve, som går ind og **nedtoner de grå hår**, uden at fjerne dem helt, så det stadig ser helt naturligt ud. Den avancerede formulering er designet til at blende dine grå hår sammen med din eksisterende hårfar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Just For Men
Kategori: Hair Color
EAN: 5010934003669
Varenr.: 104879
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Just For Men Touch of Grey Dark Brown
-40%78 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk)
-11%89 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk) billede

Produktinformation

Giv dit grå hår nyt liv Just For Men - Touch of Grey Dark Brown hårfarve til mænd er den perfekte løsning til dig, der ønsker et mere ungdommeligt look, men stadig vil bevare et naturligt strejf af grå hår, dit hår bliver tilført en flot mørkebrun farve...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Just for Men
Kategori: Hår
EAN: 5010934003669
Varenr.: 3720
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Just For Men Touch Of Grey Dark - Hair
89 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Just for Men Touch Of Grey - Dark Brown T45
-5%94 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk73,93 kr73,93 krKøb
2Cocopanda DK78 kr78 krKøb
3Made4men Danmark89 kr89 krKøb
4Lyko DK89 kr89 krKøb
5Teknikproffset DK94 kr143 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk)

PriceData har fulgt prisen på Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 73,93 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Just For Men Touch of Grey Hårfarve Dark Brown Grey (1 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202673,93 kr3,98 kr (6%)
31. maj 202669,95 kr8,05 kr (10%)
30. maj 202678 kr4,07 kr (6%)
29. maj 202673,93 kr3,98 kr (6%)
28. maj 202669,95 kr3,98 kr (5%)
25. maj 202673,93 kr3,98 kr (6%)
23. maj 202669,95 kr3,98 kr (5%)
21. maj 202673,93 kr4,98 kr (7%)
12. maj 202668,95 kr4,98 kr (7%)
11. maj 202673,93 kr4,98 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret