Gå til hovedindhold

Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme

JurliqueLotion og fugtighedscremeEAN: 0708177147466
Pris fra 205 krtil 380 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 21. maj

Sammenlign priser på Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jurlique Rose Hand Cream 125 ml
205 kr
Til butik
Jurlique Rose Hand Cream 125 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Jurlique, Navn: Jurlique Rose Hand Cream 125 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Jurlique
Kategori: Håndcreme
EAN: 0708177147466
Varenr.: C64032
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jurlique Rose Hand Cream
215 kr
Til butik
Jurlique Rose Hand Cream billede

Produktinformation

Jurlique Rose Hand Cream 125 ml Let fugtgivende håndcreme fra Jurlique, der plejer, beskytter og fugter huden. Cremen er velegnet til tørre og sprukne hænder samt til tørre neglebånd. Cremen har en let konsistens og trænger hurtigt ind i huden uden at fedte. Håndcremen har en skøn duft af roser. Fugtgivende Beskytter huden od fugttab Velegnet til alle hudtyper Håndcremen masseres ind i huden på hænderne indtil cremen er absorberet i huden. Cremen kan bruges dagligt efter behov.

Produktspecifikationer

Mærke: Jurlique
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 708177147466
EAN: 0708177147466
Varenr.: 3239081
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme
279,95 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Rose Hand Cream - 125ML - Jurlique
364,95 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Jurlique Rose Hand Cream, 125ml.
365 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jurlique Hand Rose Hand Cream 125 ml
380 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK205 kr254 krKøb
2Proshop DK215 kr254 krKøb
3Gucca.dk279,95 kr279,95 krKøb
4Signaturshop364,95 kr364,95 krKøb
5Ren-velvaereshop.dk365 kr365 krKøb
6Lyko DK380 kr380 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme

PriceData har fulgt prisen på Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme i 180 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 364,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 261 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 27% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Jurlique - Rose Hand Cream 125 Ml - Håndcreme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026205 kr6 kr (3%)
21. maj 2026199 kr74,75 kr (27%)
20. maj 2026273,75 kr74,75 kr (38%)
5. maj 2026199 kr80,95 kr (29%)
3. maj 2026279,95 kr80,95 kr (41%)
21. apr. 2026199 kr114 kr (36%)
20. apr. 2026313 kr114 kr (57%)
19. jan. 2026199 kr23 kr (10%)
13. jan. 2026222 kr39 kr (21%)
10. jan. 2026183 kr39 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret