Gå til hovedindhold

Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml

JurliqueHudplejeEAN: 0708177146346
Pris fra 227 krtil 610 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 383 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 227 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jurlique Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml
227 kr
Til butik
Jurlique Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Jurlique, Navn: Jurlique Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Jurlique
Kategori: Hudserum
EAN: 0708177146346
Varenr.: D20004
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Jurlique Herbal Recovery Signature Serum, 30 ml.
-58%239 kr
Før 575 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Jurlique Herbal Recovery Bi-Phase Serum, 30ml.
590 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml
610 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK227 kr276 krKøb
2Brandshop239 kr239 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk590 kr590 krKøb
4Lyko DK610 kr610 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 227 kr (registreret d. 11. maj 2026), højeste er 373 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 227 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Jurlique Hand Herbal Recovery Bi-Phase Serum 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 2026227 kr4 kr (2%)
24. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
11. apr. 2026232 kr112 kr (33%)
12. jan. 2026344 kr29 kr (8%)
11. jan. 2026373 kr29 kr (8%)
21. dec. 2025344 kr32 kr (10%)
17. dec. 2025312 kr8 kr (3%)
16. dec. 2025320 kr9 kr (3%)
14. dec. 2025329 kr9 kr (3%)
12. dec. 2025338 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret