Gå til hovedindhold

Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte

BloomingvilleTøj til babyer og småbørnVendbar regnbue-endeBørneværelse indretningEAN: 5711173268627

Bloomingville Mini Charli Juniorseng i brun MDF med aftagelig sidestøtte og vendbar ende. Perfekt kombination af funktionalitet og nordisk design. Læs mere

Pris fra 2.358 krtil 2.789 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 431 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2358 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Charli Bed, Brun, MDF
2.358 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - MINI Charli Bed, Brun, MDF
-25%2.399 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Charli Bed, Brun, MDF, L204xH70xW94 cm
-13%2.787 kr
Før 3.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte
2.789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.358 kr2.557 krKøb
2Bolig & Haven2.399 kr2.399 krKøb
3Rikki Tikki Shop2.787 kr2.787 krKøb
4Likehome.dk2.789 kr2.789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Mini Charli Juniorseng

Bloomingville

Bloomingville Mini Charli Juniorseng i brun MDF med aftagelig sidestøtte og vendbar ende. Perfekt kombination af funktionalitet og nordisk design.

• juniorseng
• børneseng
• bloomingville seng
• MDF seng
• børneværelse møbler
• nordisk design
• aftagelig sidestøtte
• Børneværelse indretning
• Vendbar regnbue-ende

Beskrivelse

Bloomingville Mini Charli Juniorseng er en stilfuld og funktionel seng designet til børneværelset. Fremstillet af holdbart MDF i en smuk brun farve, der passer perfekt ind i ethvert børneværelse. Sengen har en unik vendbar ende med mulighed for enten en livlig regnbuefarvet ende eller en mere nedtonet neutral farve. Den aftagelige sidestøtte kan placeres i venstre eller højre side for maksimal fleksibilitet. Med generøse mål på 204 cm længde, 94 cm bredde og 70 cm højde giver den et rummeligt soveareal. Sengen forener nordisk design med praktisk funktionalitet og er en ideel investering i dit barns sovekomfort og tryghed.

Specifikationer

farve:Brun
vægt:31-38 kg
bredde:94 cm
højde:70 cm
længde:204 cm
materiale:MDF og fyrretræ
kollektion:Charli
maks_vægt:75 kg
sidestøtte:Aftagelig
vendbar_ende:Ja
udendørs_brug:Nej

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Kan sidestøtten flyttes til begge sider?

Ja, den aftagelige sidestøtte kan placeres både i venstre og højre side for maksimal fleksibilitet.

Hvad er forskellen på de to ender?

Sengen har en vendbar ende hvor du kan vælge mellem en farverig regnbue-ende eller en neutral brun ende.

Hvor meget vægt kan sengen bære?

Sengen kan bære op til 75 kg, hvilket gør den egnet til børn i mange år fremover.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte

PriceData har fulgt prisen på Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte i 129 dage. Laveste pris i perioden er 2.358 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.787 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.467 kr.

Den nuværende pris på 2.358 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Juniorseng Bloomingville Mini Charli - MDF brun med vendbar regnbue- eller neutral ende og aftagelig sidestøtte de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20262.358 kr41 kr (2%)
30. apr. 20262.399 kr388 kr (14%)
29. apr. 20262.787 kr388 kr (16%)
11. feb. 20262.399 kr100 kr (4%)
10. feb. 20262.499 kr100 kr (4%)
9. feb. 20262.399 kr100 kr (4%)
8. feb. 20262.499 kr100 kr (4%)
6. feb. 20262.399 kr100 kr (4%)
5. feb. 20262.499 kr100 kr (4%)
28. jan. 20262.399 kr100 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret