Gå til hovedindhold

Wonder Living Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg

Wonder LivingBørneuniversEAN: 5714425004929
-20%Pris: 519,2 kr
1 forhandler
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519.2 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wonder Living
TrustScore 5 ud af 54,7
Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg
-20%519,2 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg billede

Produktinformation

Tyngdedyne i bambus til junior (småbørn) Som forældre ønsker vi altid det bedste for vores børn. Med vores tyngdedyne i bambus kan du give dit barn en beroligende og komfortabel søvnoplevelse. Denne tyngdedyne er nemlig designet til at fremme en dybere og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Børneunivers
Størrelse: Junior (100x140)
EAN: 5714425004929
Varenr.: 49411834773839

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wonder Living519,2 kr519,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg

PriceData har fulgt prisen på Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg i 181 dage. Laveste pris i perioden er 519,2 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 519,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Junior tyngdedyne i bambus | 100x140 | 3 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 2026519,2 kr129,8 kr (20%)
9. apr. 2026649 kr129,8 kr (25%)
2. apr. 2026519,2 kr129,8 kr (20%)
3. jan. 2026649 kr97,35 kr (18%)
11. dec. 2025551,65 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret