Gå til hovedindhold

JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster

JunaSengetøjEAN: 5713397937365

Sammenlign priser på JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juna Sengetøj - Voksen - Daisy - Hvid m. Blomster
599,95 kr
Til butik
Juna Sengetøj - Voksen - Daisy - Hvid m. Blomster billede

Produktspecifikationer

Mærke: Juna
Kategori: Juna Sengetøj - Voksen
Farve: Hvid
Størrelse: Voksen
EAN: 5713397937365
Varenr.: 430201-6553781
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster
599,95 kr
Til butik
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% økologisk bomuld Farve: Hvid Design: Broderede lyseblå blomster Serie: Daisy Brand: JUNA Lukning: Dyne lukkes med knapper og pudebetræk med overlap Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåler str

Produktspecifikationer

Mærke: JUNA
Kategori: Sengetøj
EAN: 5713397937365
Varenr.: 646618-1
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster
599,95 kr
Til butik
JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster billede

Produktinformation

Dynebetræk: 140x200 cm Pudebetræk: 60x63 cm Materiale: 100% økologisk bomuld Farve: Hvid Design: Broderede lyseblå blomster Serie: Daisy Brand: JUNA Lukning: Dyne lukkes med knapper og pudebetræk med overlap Vask: 60° Tørretumbling: Ja Tåler str

Produktspecifikationer

Mærke: JUNA
Kategori: Sengetøj
EAN: 5713397937365
Varenr.: 646618-1
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Juna - Daisy Sengetøj 140x200 cm hvid/lys blå
599,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk599,95 kr599,95 krKøb
2Shopdyner599,95 kr599,95 krKøb
3Dynezonen599,95 kr599,95 krKøb
4Rikki Tikki Shop599,95 kr599,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster

PriceData har fulgt prisen på JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster i 182 dage. Laveste pris i perioden er 479,96 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 599,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 518 kr.

Den nuværende pris på 599,95 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for JUNA sengetøj 140x200 cm - 100% økologisk bomuld - Daisy hvid med broderede blomster de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026599,95 kr76,95 kr (15%)
24. maj 2026523 kr76,95 kr (13%)
23. maj 2026599,95 kr101,95 kr (20%)
10. maj 2026498 kr101,95 kr (17%)
9. maj 2026599,95 kr101,95 kr (20%)
5. maj 2026498 kr101,95 kr (17%)
4. maj 2026599,95 kr101,95 kr (20%)
28. apr. 2026498 kr4 kr (1%)
25. apr. 2026502 kr4 kr (1%)
19. apr. 2026498 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret