Gå til hovedindhold

Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin

JumboStiger og stilladserEAN: 5708375221871
Pris fra 2.929 krtil 4.618,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 1.689,75 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2929 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jumbo super proff 7,1meter 3-delt combistige 3x11 trin
2.929 kr
Til butik
Jumbo super proff 7,1meter 3-delt combistige 3x11 trin billede

Produktinformation

Jumbos ekstra kraftige 3-delt combistige i den bedste kvalitet til den seriøse håndværker..Stigen kan bruges som skydestige, wienerstige eller som skyde-wiener stige.Leveres med stigefod, som giver stigen ekstra stabilitet. - Trin: 3 x 11- Vægt: 23,7kg- S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Stiger & stilladser
Farve: gray, red
Størrelse: 7.1 m
EAN: 5708375221871
Varenr.: 881171033
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jumbo Super Proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin
-14%3.099 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jumbo Super Proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin billede

Produktinformation

Jumbo Super Proff 3-delt kombistige med 3x11 trin og en maksimal højde på 7,1 meter Ekstra kraftig kombistige fremstillet i let højstyrke aluminium. Stigens trin og vanger har eloxeret overflade der reducerer skidt og snavs på hænderne. Det kraftige tophj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Udstyr
Farve: gray, red
Størrelse: 7.1 m
EAN: 5708375221871
Varenr.: 881171033
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jumbo super proff 7,1meter 3-delt combistige 3x11 trin
3.099 kr
Til butik
Jumbo super proff 7,1meter 3-delt combistige 3x11 trin billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jumbo
Kategori: Sikkerhed & udstyr
Farve: gray, red
Størrelse: 7.1 m
EAN: 5708375221871
Varenr.: 881171033
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin
3.299 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JUMBO combistige Super Proff, 3-delt, 3x11 trin/7,1 m
3.528 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin
3.639 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KOMBISTIGE 3-DELT 3X11 TRIN
3.878,45 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
JUMBO Combistige Super Proff 3x11 trin 7.1m.
4.618,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj2.929 kr2.929 krKøb
2CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
3LavprisEl3.099 kr3.099 krKøb
4Greenline3.299 kr3.299 krKøb
5CS MEGASTORE DK3.528 kr3.597 krKøb
6BilligVVS DK3.639 kr3.639 krKøb
7EL-GROSSISTEN3.878,45 kr3.878,45 krKøb
8Homeshop DK4.618,75 kr4.618,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin

PriceData har fulgt prisen på Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin i 146 dage. Laveste pris i perioden er 2.929 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 3.878,45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.275 kr.

Den nuværende pris på 2.929 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Jumbo super proff combistige 3-delt 7,1 meter - 3x11 trin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 20262.929 kr170 kr (5%)
8. maj 20263.099 kr170 kr (6%)
25. apr. 20262.929 kr949,45 kr (24%)
22. apr. 20263.878,45 kr949,45 kr (32%)
21. mar. 20262.929 kr170 kr (5%)
20. mar. 20263.099 kr170 kr (6%)
14. feb. 20262.929 kr670 kr (19%)
13. feb. 20263.599 kr670 kr (23%)
5. feb. 20262.929 kr670 kr (19%)
3. feb. 20263.599 kr670 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret