Gå til hovedindhold

Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp

Pris fra 599 krtil 1.249 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 650 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juliette Has a Gun Not a Perfume Superdose 100ml
-40%599 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juliette Has a Gun Not a Perfume Superdose 100ml billede

Produktinformation

Juliette Has a Gun Not a Perfume Superdose Eau De Parfum er en intens og kompromisløs videreudvikling af den ikoniske Not a Perfume. Skabt for at ryste parfumeverdenen endnu en gang, tager Superdose den samme rene og minimalistiske signatur – og overdoserer den.

Produktspecifikationer

Kategori: Dufte
Artikel nr.: PSUPER100
EAN: 3760022731432
Varenr.: 3350573
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Juliette Has a Gun EDP Not a Perfume Superdose, 100 ml.
-40%655 kr
Før 1.095 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juliette Has a Gun EDP Not a Perfume Superdose, 100 ml. billede

Produktinformation

Juliette Has a Gun EDP Not a Perfume Superdose i 100 ml er en kraftig og unik duft, der udfordrer traditionelle parfumeoplevelser. Denne Superdose-udgave af den ikoniske Not a Perfume-duft leverer en intens og magnetisk aura, der skiller sig ud fra mængde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de parfum
EAN: 3760022731432
Varenr.: JULGU0009
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose EDP 100 ml
655 kr
Til butik
Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose EDP 100 ml billede

Produktinformation

Not a Perfume Superdose præsenterer den samme unikke duft som Not a Perfume, men i en mere forstærket udgave. Den er skabt specielt til dem, der måske ikke oplever Not a Perfume som særligt intens. Not a perfume superdose er en ren, elegant og frisk dut af cetalox.og ambeoxan.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 3760022731432
EAN: 3760022731432
Varenr.: 3760022731432
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose Edp Spray 100 ml
660 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp
-40%695 kr
Før 1.150 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Juliette has a gun EdP Not Superdose (100 ml)
-42%721 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Juliette Has A Gun Eau De Parfum Not Superdose 100 ml
1.249 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Juliette has a gun Not Superdose Eau de Parfum - 100 ml
1.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK599 kr599 krKøb
2Brandshop655 kr655 krKøb
3Beautycos DK655 kr655 krKøb
4Teknikproffset DK660 kr709 krKøb
5BilligParfume.dk695 kr695 krKøb
6Bangerhead DK721 kr721 krKøb
7Lyko DK1.249 kr1.249 krKøb
8NordicFeel DK1.249 kr1.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp

PriceData har fulgt prisen på Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp i 170 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 670 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Juliette Has A Gun - Not A Perfume Superdose - 100 ml - Edp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026599 kr56 kr (9%)
24. maj 2026655 kr56 kr (9%)
20. maj 2026599 kr56 kr (9%)
2. maj 2026655 kr36 kr (6%)
29. apr. 2026619 kr10 kr (2%)
28. apr. 2026629 kr10 kr (2%)
22. apr. 2026639 kr16 kr (2%)
21. apr. 2026655 kr16 kr (3%)
9. apr. 2026639 kr16 kr (2%)
30. mar. 2026655 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret