Gå til hovedindhold

Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv

BoschSaftpressereEAN: 4242002770062
Pris fra 1.601 krtil 2.304 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 703 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.462 kr 8. mar.

Sammenlign priser på Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1601 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MES4010
1.601 kr
Til butik
Bosch MES4010 billede

Produktinformation

Saftpresser, 1200 watt, 1,5 liter kande med skumskiller, Tre hastigheder, Ekstra stort påfyldningsrør på 84 mm, Ekstra stor aftagelig beholder på 3 liter til frugtkød, Tud med drypstop, SafetyStop, sølv/sort Den første saftpresser med professionel keramisk kniv og ekstra stort påfyldningsrør og ekstra stærk motor for meget hurtig bearbejdning selv af hårde frugter og grøntsager.

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Saftpresser
Artikel nr.: MES4010
EAN: 4242002770062
Varenr.: 2531519
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch MES4010 - Saftpresser - 1.5 liter - 1.2 kW - sølv/sort
1.605 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch MES4010 Saftpresser 1,5l 1200W Sort
1.762 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv
1.919 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bosch Bosch VitaJuice 4 MES4010 saftpresser 1200W Sølv-sort
-10%2.304 kr
Før 2.560 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.601 kr1.601 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.605 kr1.605 krKøb
3CompuMail DK1.762 kr1.762 krKøb
4Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
5Vivas DK1.919 kr2.088 krKøb
6KitchenTime DK2.304 kr2.304 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv

PriceData har fulgt prisen på Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv i 134 dage. Laveste pris i perioden er 1.462 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 1.601 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.495 kr.

Den nuværende pris på 1.601 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Juicemaskine Bosch MES4010 - centrifugaljuicer, 1.200 W, sort/sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.601 kr111 kr (7%)
25. apr. 20261.490 kr27 kr (2%)
9. apr. 20261.463 kr1 kr (0%)
8. mar. 20261.462 kr28 kr (2%)
25. feb. 20261.490 kr28 kr (2%)
20. jan. 20261.462 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret