Gå til hovedindhold

JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm

JualVentilationEAN: 5705157273844
Pris fra 27,33 krtil 35 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 7,67 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 23,34 kr 10. maj

Sammenlign priser på JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27.33 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Samlestykke Til Profil 36X48 Mm Alu
27,33 kr
Til butik
Samlestykke Til Profil 36X48 Mm Alu billede

Produktinformation

FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm Søgetermer: 5478000867 - 260102 - 910300234 - 5705157273844

Produktspecifikationer

Mærke: Jual
Kategori: Plumbing
EAN: 5705157273844
Varenr.: 8222330814786
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Samlestykke til profil 36x48 mm alu
32,5 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm
34 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SAMLESTYKKE TIL PROFIL 36X48 MM ALU
34,79 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Samlestykke til profil 36x48 mm, alu - FixNordic
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk27,33 kr27,33 krKøb
2MaintainIt32,5 kr32,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK34 kr73 krKøb
4EL-GROSSISTEN34,79 kr34,79 krKøb
5WATTOO.DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm

PriceData har fulgt prisen på JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 23,34 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 27,33 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for JUAL FixNordic - Samlestykke til aluminium profil 36X48 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202627,33 kr2,3 kr (8%)
20. maj 202629,63 kr2,87 kr (9%)
19. maj 202632,5 kr8,75 kr (37%)
13. maj 202623,75 kr
10. maj 202623,34 kr
7. maj 202623,75 kr7,88 kr (25%)
26. apr. 202631,63 kr
18. apr. 202631,25 kr
15. apr. 202630,81 kr
11. apr. 202631,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret