Gå til hovedindhold

Mto Electric Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik

Mto ElectricEludstyrEAN: 4025221083157
Pris fra 35,76 krtil 48,75 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 12,99 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32,99 kr 7. maj

Sammenlign priser på Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 35.76 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm², grøn/gul
35,76 kr
Til butik
Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm², grøn/gul billede

Produktspecifikationer

Kategori: Klemmer & rækkeklemmer
Farve: 1
Artikel nr.: 2020270
EAN: 4025221083157
Varenr.: 8450880
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik
44,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pollmann jordklemme PE12-F2 12x16 mm2
48,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK35,76 kr74,76 krKøb
2WATTOO.DK44,75 kr44,75 krKøb
3vvsfittings.dk48,75 kr48,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik

PriceData har fulgt prisen på Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik i 167 dage. Laveste pris i perioden er 32,99 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 35,76 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Jordklemme PE12-F2, 12 x 16 mm, grn/gul - Pollmann Elektrotechnik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202635,76 kr1,5 kr (4%)
24. maj 202634,26 kr1,5 kr (4%)
23. maj 202635,76 kr1,5 kr (4%)
9. maj 202634,26 kr1,27 kr (4%)
7. maj 202632,99 kr2,77 kr (8%)
6. maj 202635,76 kr2,77 kr (8%)
23. apr. 202632,99 kr8,01 kr (20%)
22. apr. 202641 kr8,01 kr (24%)
19. apr. 202632,99 kr8,01 kr (20%)
18. apr. 202641 kr8,01 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret