Gå til hovedindhold

JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag

JonsplusComputerkomponenterEAN: 6970620554716
Pris fra 735 krtil 829 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 599 kr 29. apr.

Sammenlign priser på JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 735 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo Z20 Mesh Tårn mATX Ingen strømforsyning Sort
735 kr
Til butik
Jonsbo Z20 Mesh Tårn mATX Ingen strømforsyning Sort billede

Produktinformation

Jonsbo Z20 Mesh - Tower - micro ATX, mini-ITX - sidepanel med mesh - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsplus
Artikel nr.: Z20 MESH BLACK
EAN: 6970620554716
Varenr.: 1003528787
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jonsplus Z20 Mesh - Kabinet - Minitower - Sort
741 kr
Til butik
Jonsplus Z20 Mesh - Kabinet - Minitower - Sort billede

Produktinformation

Minitower, Micro-ATX, uden strømforsyning - understøtter ATX strømforsyning (op til 180 (140 recommended)mm lang), front med 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB 3.2 Gen 2 Type C & lyd tilslutninger, 3 x 2.5" / 1 x 3.5" drev pladser, vandkølingsplads: understøtter op til 240mm radiator, max CPU køler højde: 163 mm, max grafikkortlængde: 36.3 cm, front panel: mesh, side vindue: mesh, farve: sort...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsplus
Kategori: Kabinet
Artikel nr.: Z20 MESH BLACK
EAN: 6970620554716
Varenr.: 3407427
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag
809 kr
Til butik
JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag billede

Produktinformation

Fordele ved micro-ATX PC-kabinetJONSPLUS Z20 Mesh er et kompakt micro-ATX PC-kabinet designet til dig, der vil bygge en kraftig, men pladsbesparende stationær PC. Den luftige mesh-udformning giver effektiv ventilation, mens det integrerede bærehåndtag gør kabinettet nemt at flytte mellem skrivebord, stue eller LAN.Gennemtænkt design til fleksible buildsKabinettet er skabt til brugere, der ønsker et minimalistisk look og praktiske detaljer. Mesh-sider og top understøtter et køligt og stabilt system, og den bærbare formfaktor gør det velegnet både til hjemmekontor og gaming-opsætninger, hvor der er brug for mobilitet.Type: Micro-ATX PC-kabinetDesign: Mesh-paneler for luftgennemstrømningFunktion: Integreret bærehåndtagFormfaktor: Kompakt desktop-kabinet...

Produktspecifikationer

Mærke: JONSPLUS
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 9.48g
EAN: 6970620554716
Varenr.: 2136942
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jonsbo Z20 Mesh Tårn mATX Ingen strømforsyning Sort
829 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag
829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK735 kr735 krKøb
2Proshop DK741 kr780 krKøb
3Boligcenter DK809 kr809 krKøb
4Ultrashop829 kr829 krKøb
5Vivas DK829 kr918 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag

PriceData har fulgt prisen på JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag i 182 dage. Laveste pris i perioden er 599 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 1.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 762 kr.

Den nuværende pris på 735 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for JONSPLUS Z20 Mesh - micro-ATX PC-kabinet med bærehåndtag de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026735 kr1 kr (0%)
30. maj 2026736 kr1 kr (0%)
29. maj 2026737 kr5 kr (1%)
28. maj 2026742 kr61 kr (9%)
27. maj 2026681 kr49 kr (8%)
12. maj 2026632 kr6 kr (1%)
10. maj 2026638 kr59 kr (8%)
9. maj 2026697 kr49 kr (8%)
6. maj 2026648 kr49 kr (8%)
29. apr. 2026599 kr105 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret