Gå til hovedindhold

Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid

JonsboComputer – kabinetterEAN: 6970620554389
Pris fra 464 krtil 619 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 464 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid
464 kr
Til butik
Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

Jonsbo C6-MAX - SFF - mATX - ingen strømforsyning (ATX≤140mm) - hvid - USB, USB-C, Combo Jack

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Artikel nr.: C6MAXWHITE
EAN: 6970620554389
Varenr.: 1003278627
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Jonsbo C6 MAX - Mini, Micro-ATX, hærdet glas, hvid
-2%599 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet Jonsbo C6 MAX - Mini, Micro-ATX, hærdet glas, hvid billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet med glas og kompakt formatJonsbo C6 MAX er et elegant PC kabinet i hvid med sidepanel i hærdet glas, så du kan vise dit build frem. Det kompakte kabinet understøtter Mini- og Micro-ATX og passer perfekt til et ryddeligt, moderne setup på skrivebordet.Design til luftgennemstrømning og nem adgangKabinettet har perforerede sider for god luftgennemstrømning og frontpanel med nem adgang til porte. Den store rude giver et klart kig ind i komponenterne og gør det enkelt at fremhæve kabelstyring og belysning.Type: PC kabinet til Mini- og Micro-ATXSidepanel: Hærdet glasFarve: HvidFrontpanel: Strømknap, USB-A, USB-C, lyd...

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 7.65g
EAN: 6970620554389
Varenr.: 1906589
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid
599 kr
Til butik
Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid billede

Produktinformation

Opdag Jonsbo C6 Max – en stilren og kompakt lille formfaktor Mini ATX-kabinet, perfekt til dem, der ønsker en minimalistisk løsning uden at gå på kompromis med funktionaliteten. Det elegante sorte design giver et moderne udtryk, der passer ind i en

Produktspecifikationer

Mærke: Jonsbo
Kategori: Kabinetter og kabinettilbehør
EAN: 6970620554389
Varenr.: 96416
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Jonsbo C6 MAX - Mini, Micro-ATX, hærdet glas, hvid
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK464 kr464 krKøb
2Boligcenter DK599 kr599 krKøb
3Ultrashop599 kr599 krKøb
4Vivas DK619 kr698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid

PriceData har fulgt prisen på Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 403 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 530 kr.

Den nuværende pris på 464 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 35 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Jonsbo C6 Max Lille formfaktor Mini ATX Ingen strømforsyning Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. mar. 2026464 kr135 kr (23%)
28. mar. 2026599 kr135 kr (29%)
13. feb. 2026464 kr55 kr (11%)
12. feb. 2026519 kr116 kr (29%)
10. feb. 2026403 kr9 kr (2%)
3. feb. 2026412 kr8 kr (2%)
27. jan. 2026420 kr9 kr (2%)
20. jan. 2026429 kr111 kr (21%)
19. jan. 2026540 kr4 kr (1%)
17. jan. 2026544 kr15 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret