Gå til hovedindhold

EL-Grossisten JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri

EL-GrossistenLegetøjEAN: 8016738755060
Pris fra 1.195,21 krtil 2.035,06 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 839,85 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.185 kr 18. apr.

Sammenlign priser på JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1195.21 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Jolly 15/5 kompressor 230V
-43%1.195,21 kr
Før 2.106,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jolly 15/5 kompressor 230V billede

Produktinformation

Dette produkt er en kompakt luftkompressor, der er specielt designet til at kombinere høj ydeevne med nem transportabilitet, hvilket gør den ideel til en række forskellige anvendelser. Denne model drives af en kraftfuld 1,5 hestekræfters motor og har en i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Folke Larsen
Kategori: Kompressor
EAN: 8016738755060
Varenr.: 238105
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bærbar kompressor 1,5 HK
1.622,5 kr
Til butik
Bærbar kompressor 1,5 HK billede

Produktinformation

Kompakt og oliefri 1,5 HK (230V) kompressor til mindre vedligeholdelsesopgaver. Kompressoren er nem at håntere med bærehåndtag og skulderrem. Der medfølger IKKE 1/2" nippel eller trykluftslange. Detaljer: Tankstørrelse: 5 liter. Effektiv luft: 180 l

Produktspecifikationer

Kategori: GO PRIS
EAN: 8016738755060
Varenr.: 7499005
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri
2.025 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kompressor Jolly 15/5
2.035,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk1.195,21 kr1.195,21 krKøb
2Specialbutikken1.622,5 kr1.622,5 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.025 kr2.025 krKøb
4EL-GROSSISTEN2.035,06 kr2.035,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri

PriceData har fulgt prisen på JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.185 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.731,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.372 kr.

Den nuværende pris på 1.195,21 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for JOLLY 15/5 kompressor 1,5 hk med 5L tank, oliefri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.195,21 kr427,29 kr (26%)
30. maj 20261.622,5 kr427,29 kr (36%)
23. maj 20261.195,21 kr427,29 kr (26%)
22. maj 20261.622,5 kr427,29 kr (36%)
15. maj 20261.195,21 kr427,29 kr (26%)
14. maj 20261.622,5 kr427,29 kr (36%)
2. maj 20261.195,21 kr427,29 kr (26%)
1. maj 20261.622,5 kr437,5 kr (37%)
18. apr. 20261.185 kr62,5 kr (5%)
17. apr. 20261.247,5 kr62,5 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret