Gå til hovedindhold

Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml

JoicoHårplejeKollagen-beriget antiaging teknologiAntiaging hårpleje til modent hår 40+EAN: 0074469524025

Luksuriøs antiaging hårkur til modent hår der mangler vitalitet. Reducerer hårbrud og giver øjeblikkelig glans med kollagen og antioxidanter. Perfekt til 40+. Læs mere

Pris fra 104 krtil 300 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (65% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml
-35%104 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Joico YouthLock Treatment Masque 150 ml
123 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Joico Youth Lock Treatment Masque 150 ml
147 kr
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
JOICO Youth Lock Treatment Masque, 150 ml
-48%155 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Joico - Youthlock Treatment Masque 150 Ml
209,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Joico Youthlock Treatment Mask 150ml
-31%219 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Joico Youthlock Masque 150 ml
300 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK104 kr104 krKøb
2Proshop DK123 kr162 krKøb
3Beautycos DK147 kr176 krKøb
4HairOutlet155 kr155 krKøb
5Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
6Teknikproffset DK219 kr268 krKøb
7Lyko DK300 kr300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Joico YouthLock Treatment Masque 150 ml

Joico

Luksuriøs antiaging hårkur til modent hår der mangler vitalitet. Reducerer hårbrud og giver øjeblikkelig glans med kollagen og antioxidanter. Perfekt til 40+.

• hårkur
• hårmaske
• antiaging hårpleje
• kollagen hårkur
• modent hår
• YouthLock
• joico treatment
• hårbrud behandling
• Antiaging hårpleje til modent hår 40+
• Kollagen-beriget antiaging teknologi

Beskrivelse

Joico YouthLock Treatment Masque er en intensiv kollagen-beriget hårkur specifikt udviklet til modent hår fra 40 år og opefter. Denne luksuriøse behandling bekæmper synlige aldringstegn som livløshed, skørhed og hårbrud gennem avanceret antiaging teknologi. Med kraftfulde antioxidanter og næringsstoffer giver masken øjeblikkelig glans og elasticitet allerede efter første anvendelse. Den nærende formel blødgør tørt, sprødt hår uden at tynge det, samtidig med at den styrker hårets naturlige struktur og beskytter mod miljøskader. Anvend i rent, fugtigt hår i 2-5 minutter for optimal virkning. Ideel til kvinder og mænd der ønsker at bevare hårets ungdommelige udseende og vitalitet gennem årene.

Specifikationer

duft:Mild og naturlig
tekstur:Rig, nærende maske
volumen:150 ml
hårtype:Modent, tørt, sprødt hår
pH-værdi:Balanceret for optimal hårpleje
målgruppe:40+ år
anvendelsestid:2-5 minutter
nøgleingredienser:Kollagen, antioxidanter, næringsstoffer

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor ofte skal jeg bruge YouthLock Treatment Masque?

For bedste resultater anbefales anvendelse 1-2 gange ugentligt som en del af din hårplejerutine. Ved meget beskadiget eller tørt hår kan du anvende den op til 3 gange ugentligt.

Er masken egnet til farvet eller behandlet hår?

Ja, YouthLock Treatment Masque er speciellt formuleret til at være sikker for farvet, bleget og kemisk behandlet hår. Den hjælper faktisk med at bevare farveintensiteten og beskytte mod farvefalmning.

Kan jeg bruge masken hvis jeg har fint hår?

Absolut! Den lette formel tynger ikke håret og er ideel til alle hårtyper. Ved fint hår skal du fokusere påføringen på midtlængder og spidser og undgå hårrødderne for at undgå fedtet udseende.

Hvad er forskellen på YouthLock Treatment Masque og almindelige hårkure?

YouthLock er specifikt udviklet med antiaging teknologi og kollagen til modent hår. Den fokuserer på at bekæmpe aldringstegn som elasticitetstab, matthed og hårbrud - ikke bare almindelig fugtighedspleje.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml

PriceData har fulgt prisen på Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Joico YouthLock Collagen Treatment Masque 150ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026104 kr43 kr (29%)
12. maj 2026147 kr21 kr (17%)
9. maj 2026126 kr3 kr (2%)
8. maj 2026123 kr3 kr (2%)
7. maj 2026126 kr21 kr (14%)
24. mar. 2026147 kr3 kr (2%)
14. mar. 2026144 kr10 kr (7%)
12. mar. 2026134 kr24 kr (22%)
25. feb. 2026110 kr13 kr (11%)
18. feb. 2026123 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret