Gå til hovedindhold

Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml

JoicoShampoo og balsamSmartRelease teknologi med keratinGenopbyggelse af skadet og kemisk behandlet hårEAN: 0074469517447

Genopbyggende shampoo specielt udviklet til skadet og tørt hår. Med keratin og SmartRelease teknologi reparerer den hver hårstrå for stærkere, mere modstandsdygtigt hår. Læs mere

Pris fra 105 krtil 390,6 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 285,6 kr (73% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Joico K-Pak Reconstructing Shampoo 300 ml
105 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Reconstucting Shampoo 300ml
-54%107 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Joico K-Pak Reconstructing Shampoo 300ml
118 kr
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
JOICO K-Pak Reconstructing Shampoo, 300 ml
-45%129 kr
Før 235 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml
129 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Reconstucting Shampoo 300 ml
132 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Joico - K-pak Reconstucting Shampoo 300 Ml
169,95 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Joico K-Pak Reconstructing Shampoo, 300 ml.
215 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Joico K-Pak Reconstructing Shampoo (300 ml)
-6%235 kr
Før 251 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Joico K-pak Reconstructing Shampoo 300 ml
255 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Joico K-Pak DUO 300 + 250 ml - 550 ml
-10%390,6 kr
Før 434 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK105 kr134 krKøb
2I Love Shampoo107 kr107 krKøb
3Teknikproffset DK118 kr167 krKøb
4HairOutlet129 kr129 krKøb
5Hobbix129 kr129 krKøb
6Proshop DK132 kr171 krKøb
7Gucca.dk169,95 kr169,95 krKøb
8Brandshop215 kr215 krKøb
9Bangerhead DK235 kr235 krKøb
10Lyko DK255 kr255 krKøb
11NordicFeel DK390,6 kr390,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo 300 ml

Joico

Genopbyggende shampoo specielt udviklet til skadet og tørt hår. Med keratin og SmartRelease teknologi reparerer den hver hårstrå for stærkere, mere modstandsdygtigt hår.

• genopbyggende shampoo
• skadet hår shampoo
• keratin shampoo
• rekonstruerende shampoo
• hår reparation
• K-Pak serie
• Joico hårpleje
• Genopbyggelse af skadet og kemisk behandlet hår
• SmartRelease teknologi med keratin

Beskrivelse

Joico K-Pak Reconstructing Shampoo er en genopbyggende shampoo specielt udviklet til skadet og tørt hår. Med avanceret SmartRelease teknologi og keratin reparerer den hver hårstrå og styrker håret indefra. Beriget med guava frugtekstrakt og hyaluronsyre tilfører den intense fugt og næring. Shampooen renser skånsomt uden at skade håret yderligere og giver 52% færre hår brud. Perfekt til kemisk behandlet, porøst eller varme-beskadiget hår. Resultatet er stærkere, mere modstandsdygtigt hår med fornyet vitalitet og glans.

Specifikationer

Volumen:300 ml
Hårtype:Beskadiget, tørt, kemisk behandlet hår
Teknologi:SmartRelease teknologi med tredobbelt liposom
Anvendelse:Massér ind i vådt hår, skyl grundigt
Resultater:52% færre hår brud, øget styrke og glans
Formulering:Skånsom rensning med sulfater
Nøgleingredienser:Keratin, Guava frugtekstrakt, Hyaluronsyre, Arginin

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvilken hårtype er K-Pak Reconstructing Shampoo beregnet til?

Shampooen er specifikt udviklet til skadet, tørt, porøst eller kemisk behandlet hår der trænger til genopbyggning og styrke.

Indeholder shampooen sulfater og er den skånsom?

Ja, shampooen indeholder sulfater (Sodium Laureth Sulfate) men er formuleret til at rense skånsomt uden at skade allerede beskadiget hår yderligere.

Hvordan virker SmartRelease teknologien i K-Pak serien?

SmartRelease teknologien anvender et tre-dobbelt liposom system med keratin og arginin der genopbygger håret indefra, mens hybenolie plejer udefra for optimal reparation.

Skal jeg bruge balsam efter K-Pak shampooen?

Ja, det anbefales at følge op med K-Pak Reconstructing Conditioner eller en anden genopbyggende balsam for optimalt resultat og ekstra fugt.

Hvor ofte kan jeg bruge denne genopbyggende shampoo?

Shampooen kan bruges ved hver vask efter behov. For meget beskadiget hår anbefales det at starte med 2-3 gange ugentligt og justere efter hårets tilstand.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml

PriceData har fulgt prisen på Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Joico k-pak reconstructing shampoo to repair damage hair 300ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026105 kr14 kr (15%)
1. maj 202691 kr2 kr (2%)
30. apr. 202693 kr2,16 kr (2%)
29. apr. 202690,84 kr
25. apr. 202690,88 kr1,88 kr (2%)
22. apr. 202689 kr2 kr (2%)
13. apr. 202691 kr5 kr (5%)
5. apr. 202696 kr11 kr (13%)
4. apr. 202685 kr2 kr (2%)
3. apr. 202687 kr11 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret