Gå til hovedindhold

Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml

JoicoHårtilbehørAlkoholfri formelProfessionel hårstylingEAN: 0074469523219

Joico JoiWhip Design Foam giver stærkt hold og varig volumen til alle hårtyper. Alkoholfri formel med termisk beskyttelse op til 232°C. Læs mere

Pris fra 109 krtil 269 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml
109 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300ml
-40%129 kr
Før 215 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til HairOutlet
TrustScore 4 ud af 53,8
JOICO Joiwhip Firm-hold Design Foam, 300 ml
-47%149 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam 300ml
-42%149 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Joico Joi Whip Firm-Hold Designing Foam 300 ml
159 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Joico - Joiwhip Firm Hold Design Foam - 300 Ml
209,95 kr
Til butik
Gå til I Love Shampoo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Joico JOIWHIP Firm-hold Designing Foam 300ml
-20%223,2 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Joico Joiwhip Firm-Hold Design Foam - 300 ml
231 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam 300 ml
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK109 kr138 krKøb
2Cocopanda DK129 kr129 krKøb
3HairOutlet149 kr149 krKøb
4Teknikproffset DK149 kr198 krKøb
5Proshop DK159 kr198 krKøb
6Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
7I Love Shampoo223,2 kr223,2 krKøb
8NordicFeel DK231 kr231 krKøb
9Lyko DK269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Joico JoiWhip Firm Hold Design Foam 300ml

Joico

Joico JoiWhip Design Foam giver stærkt hold og varig volumen til alle hårtyper. Alkoholfri formel med termisk beskyttelse op til 232°C.

• Professionel hårstyling
• Alkoholfri formel

Beskrivelse

Joico JoiWhip Firm Hold Design Foam er en professionel hårmousse der transformerer dit hår med ekstraordinær volumen og langvarigt hold. Denne alkoholfrie formel er specielt udviklet til alle hårtyper og strukturer, og giver dit hår den perfekte kombination af styrke og fleksibilitet. Med en imponerende holdfaktor på 7 ud af 10 sikrer denne mousse at din frisure holder hele dagen, samtidig med at den tilfører håret fugt, glans og beskyttelse mod varme op til 232°C. Den veganske og paraben-fri formel bekæmper krus og flyvske lokker, mens den skaber fylde og struktur uden at udtørre håret. Perfekt til dem der ønsker professionelle stylingresultater hjemme.

Specifikationer

Formel:Alkoholfri, paraben-fri, silikone-fri
Indhold:300ml
Volumen:Varig og kraftig
Hårtype:Alle hårtyper og strukturer
Egenskaber:Bekæmper krus og flyvske lokker
Holdfaktor:7 ud af 10
Certificering:Vegansk produkt
Termisk beskyttelse:Op til 232°C (450°F)

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang tid holder hårets volumen med denne mousse?

Med holdfaktor 7 ud af 10 skaber JoiWhip langvarigt hold og volumen der holder hele dagen, selv ved fugtigt vejr.

Kan jeg bruge denne mousse på farvet eller behandlet hår?

Ja, den alkohol-fri formel er skånsom og egnet til alle hårtyper inklusiv farvet, bleget og kemisk behandlet hår.

Beskytter denne mousse mod varmeskader fra føntørrer og glattejern?

Ja, JoiWhip giver termisk beskyttelse op til 232°C, så dit hår er beskyttet mod varmeskader fra styling-værktøjer.

Hvordan anvendes produktet korrekt for bedste resultat?

Ryst flasken godt, vend den på hovedet og pump produktet i hånden. Fordel jævnt i håndklædetørt hår og style som ønsket. Brug kun en lille mængde da formlen er koncentreret.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml

PriceData har fulgt prisen på Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 132 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Joico Joiwhip Firm Hold Design Foam Mousse Design 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026109 kr23 kr (17%)
13. maj 2026132 kr13 kr (11%)
12. maj 2026119 kr13 kr (10%)
2. maj 2026132 kr7 kr (5%)
15. apr. 2026139 kr14 kr (11%)
21. mar. 2026125 kr16 kr (11%)
12. mar. 2026141 kr39 kr (38%)
25. feb. 2026102 kr39 kr (28%)
12. feb. 2026141 kr37,1 kr (36%)
6. feb. 2026103,9 kr45,1 kr (30%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret