Gå til hovedindhold

Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml

JoicoKosmetikEAN: 0074469517027
Pris fra 96 krtil 243 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 147 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 96 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Joico Colorful Glow Beyond Antifade Serum 65 ml
-40%96 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Joico Colorful Glow Beyond Antifade Serum 65 ml billede

Produktinformation

Joico Colorful Glow Beyond Antifade Serum booster farvens livlighed og beskytter farvet hår mod UV-skader.

Produktspecifikationer

Mærke: Joico
Kategori: Serum
Artikel nr.: 2631708
EAN: 0074469517027
Varenr.: 3300247
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml
125 kr
Til butik
Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml billede

Produktinformation

For langvarig farveglans og vitalitet. Er denne sulfatfri, skånsomme shampoo en let og nærende mulighed for farvebehandlet hår. Den hjælper med at bevare hårfarvens livlighed og intensitet. Den hjælper nemlig med at forhindre din hårfarve i at falme, når dit hår bliver udsat for UV-stråler og/eller sollys. Den øger også straks glansen med det samme, samt blødgør håret og reducerer krus, samt giver glattere hår efter kun at have prøvet produktet én gang. Udover det, så beskytter den også håret mod afstumpning og livløshed på grund af forurening og genopbygger mistet fugt, samt giver dyb fugt til tykt og groft hår.Anvendelse:Påfør 1-2 pump i tørt eller fugtigt hår og style det derefter som du ønsker.

Produktspecifikationer

Mærke: Joico
Kategori: Hårpleje
Størrelse: 63.00ml
Artikel nr.: 074469517027
EAN: 0074469517027
Varenr.: 074469517027
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Joico Colorful Glow Beyond Anti-Fade Serum 63ml
-39%169 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Joico Colorful Glow Beyond Anti-Fade Serum 63ml billede

Produktinformation

Föreställ dig en direkt, märkbar, wow-effekt som ger ökad glans till hårfärgen. Det är vad du får med detta Anti-Fade serum som riktar strålkastarljuset mot en strålande hårfärg samtidigt som det hjälper till att skydda håret mot skadliga UV-strålar som tonar ur hårfärgen. Med hjälp av kameliaolja och extrakt från granatäpple kommer denna direkta behandling framhäva och hjälpa till att förlänga fräschheten i en fantastisk hårfärg.-Hjälper till att förebygga att hårfärgen mattas av när håret utsätts för UV-strålar och/eller solsken-Ökar omedelbart glansen-Ökar livfullheten i färgen och gör håret mjukt-Reducerar friss för ett lenare hår efter bara en användning-Skyddar håret mot att bli matt och livlöst på grund av föroreningar-Fyller på med förlorad fukt och återfuktar tjockt/grovt hår på djupet.

Produktspecifikationer

Mærke: Joico
Kategori: Hårserum
EAN: 0074469517027
Varenr.: C60560
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Joico Colorful GlowBeyond Anti-Fade Serum 63 ml
-35%206,25 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Joico Colorful Anti-Fade Serum 63 ml
243 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK96 kr96 krKøb
2Beautycos DK125 kr154 krKøb
3Teknikproffset DK169 kr218 krKøb
4NiceHair.dk206,25 kr206,25 krKøb
5NordicFeel DK243 kr243 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml

PriceData har fulgt prisen på Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 96 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 142 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Joico Colorful Glow Beyond Anti Fade Serum 63 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. apr. 202696 kr24 kr (20%)
25. feb. 2026120 kr22 kr (15%)
17. feb. 2026142 kr22,35 kr (19%)
6. feb. 2026119,65 kr22,35 kr (16%)
5. feb. 2026142 kr22,35 kr (19%)
24. jan. 2026119,65 kr22,35 kr (16%)
23. jan. 2026142 kr22,35 kr (19%)
19. jan. 2026119,65 kr22,35 kr (16%)
17. jan. 2026142 kr22,35 kr (19%)
9. jan. 2026119,65 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret