Gå til hovedindhold

John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g

John Masters OrganicsHårplejeEAN: 0669558004238
Pris fra 204 krtil 239 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (15% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 5. maj

Sammenlign priser på John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub Sugar Cane & Tea Tree Oil, 150 ml.
-40%204 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub Sugar Cane & Tea Tree Oil, 150 ml. billede

Produktinformation

Hovedbundsscrub der hjælper mod en irriteret hovedbund. Skrubben reducerer de overskydende olier og efterlader hovedbunden velplejet. Den hjælper også mod tørhed og skæl i hovedbunden, så den behandler og styrker hårstråene. Den har en rensende effekt, so...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: John Masters Organics
EAN: 0669558004238
Varenr.: JMO--0200
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g
211,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & T
-20%239 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop204 kr204 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk211,95 kr211,95 krKøb
3Cocopanda DK239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g

PriceData har fulgt prisen på John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g i 171 dage. Laveste pris i perioden er 200 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 295,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for John Masters Organics Scalp Exfoliating Scrub with Sugar Cane & Tea Tree Oil, 142g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026204 kr35 kr (15%)
20. maj 2026239 kr8,95 kr (4%)
8. maj 2026247,95 kr36 kr (17%)
7. maj 2026211,95 kr11,95 kr (6%)
5. maj 2026200 kr11,95 kr (6%)
3. maj 2026211,95 kr11,95 kr (6%)
1. maj 2026200 kr9 kr (4%)
21. apr. 2026209 kr2,95 kr (1%)
20. apr. 2026211,95 kr2,95 kr (1%)
12. mar. 2026209 kr86,95 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret