Gå til hovedindhold

John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml

Pris fra 198 krtil 268,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 70,95 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188,95 kr 26. apr.

Sammenlign priser på John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 198 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
John masters organics scalp follicle treatment & volumizer with thyme & irish moss 125ml
198 kr
Til butik
John masters organics scalp follicle treatment & volumizer with thyme & irish moss 125ml billede

Produktspecifikationer

Kategori: John Masters Organics
EAN: 0669558002852
Varenr.: 669558002852
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer 125 ml
220 kr
Til butik
John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer 125 ml billede

Produktinformation

Økologisk hovedbundsbehandling for en sund hovedbund og hårvækst og er velegnet til at øge volumen af fint og tyndt hår.Behandlingen fra John Masters Organics fremmer en sund hårvækst, ved at forbedre din hovedbunds tilstand. En unik kombination af økologiske urter og æteriske olier hjælper med til at sikre optagelsen af næringsstoffer, stimulerer cirkulationen, afbalancerer produktionen af hovedbundsfedt og eliminerer frie radikaler som resulterer i en optimal hovedbund og et sundt hår.Anvendelse:Bruges efter shampoo og conditioner. Ryst grundigt og spray opløsningen fra John Masters direkte i hovedbunden og masser ind. Lad opløsningen sidde i. Benyt den efter hver hårvask for at bevare en sund hovedbund.

Produktspecifikationer

Mærke: John Masters
Kategori: Hårkur
Størrelse: 125.00ml
Artikel nr.: 669558002852
EAN: 0669558002852
Varenr.: 669558002852
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml
-31%221,43 kr
Før 320 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml billede

Produktinformation

John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss er den perfekte behandling til irriteret hovedbund. Produktet indeholder ikke mindre end 19 forskellige certificeret økologiske ingredienser, som stimulerer blodcirkulationen til hov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo & Conditioner
EAN: 0669558002852
Varenr.: 22399
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
John Masters Organics Deep Scalp Follicle Treatment & Volumizer F
-20%223 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
John Masters Organics Deep Scalp Follicle Treatment, 125 ml.
-26%230 kr
Før 310 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
John Masters Organics Scalp Follicle Treatment & Volumizer with Thyme & Irish Moss, 125ml
268,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix198 kr198 krKøb
2Beautycos DK220 kr249 krKøb
3NiceHair.dk221,43 kr221,43 krKøb
4Cocopanda DK223 kr223 krKøb
5Brandshop230 kr230 krKøb
6Ren-velvaereshop.dk268,95 kr268,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml

PriceData har fulgt prisen på John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 181,6 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 230 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 203 kr.

Den nuværende pris på 198 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for John Masters Organics John Masters Scalp Follicle Treatment & Volumizer With Thyme & Iris Moss 125 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026198 kr20,95 kr (10%)
17. maj 2026218,95 kr20,95 kr (11%)
3. maj 2026198 kr20,95 kr (10%)
1. maj 2026218,95 kr20,95 kr (11%)
29. apr. 2026198 kr9,05 kr (5%)
26. apr. 2026188,95 kr9,05 kr (5%)
16. apr. 2026198 kr19,95 kr (9%)
15. apr. 2026217,95 kr19,95 kr (10%)
9. mar. 2026198 kr19,95 kr (9%)
8. mar. 2026217,95 kr19,95 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret