Gå til hovedindhold

John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml.

John Masters OrganicsPersonlig plejeEAN: 0669558004108
Pris fra 169 krtil 259 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
-35%169 kr
Før 260 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml. billede

Produktinformation

John Masters Organics Evening Primrose Shampoo For Dry Hair er en lækker fugtgivende shampoo. Shampooen er økologisk, og den resner skånsomt håret og tilfører en masse fugt.

Produktspecifikationer

Kategori: Shampoo
EAN: 0669558004108
Varenr.: JMO--0208
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
John Masters Organics Shampoo for Dry Hair With Evening Primrose
-20%199 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
John Masters Shampoo evening primrose, 236ml.
208,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Shampoo Evening Primrose Økologisk - 236 ml - John Masters
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop169 kr169 krKøb
2Cocopanda DK199 kr199 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk208,95 kr208,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml.

PriceData har fulgt prisen på John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 233,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for John Masters Organics Evening Primrose Shampoo for Dry Hair, 236 ml. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026169 kr30 kr (15%)
20. maj 2026199 kr30 kr (18%)
5. maj 2026169 kr46,95 kr (22%)
3. maj 2026215,95 kr46,95 kr (28%)
21. apr. 2026169 kr39,95 kr (19%)
20. apr. 2026208,95 kr39,95 kr (24%)
12. mar. 2026169 kr38,95 kr (19%)
11. mar. 2026207,95 kr38,95 kr (23%)
21. jan. 2026169 kr64,95 kr (28%)
20. jan. 2026233,95 kr64,95 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret