Gå til hovedindhold

Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y

JohaUldhuer, uldvanter & uldfutterEAN: 5705492358961
Pris fra 74,96 krtil 99,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24,99 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y billede

Produktinformation

Halsedisse i sesame melange nuance fra Joha i blød merinould. Halsedissen dækker både hals og bryst og giver ekstra varme i køligt vejr. Det ribstrikkede materiale er åndbart og blødt, hvilket gør den komfortabel for børn at have på. Joha halsedisse i sesame melange uld Ribstrikket design Dækker hals og bryst 100% merinould Maskinevask: ja Producentfarve: sesame melange Produceret i Ukraine Husk korrekt vask af uld Husk at bruge uldvaskemiddel med lanolin – almindelige vaskemidler kan nedbryde fibrene og gøre stoffet mere skrøbeligt. Med uldvaskemiddel holder halsedissen sig blød og pæn længere. Se alt vores Joha uld.

Produktspecifikationer

Mærke: Joha
Kategori: Joha
Størrelse: Str. 1-3y
Artikel nr.: 97110 122 15587
EAN: 5705492358961
Varenr.: 5705492358961
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Joha Halsedisse - Uld - Brunmeleret
99,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Polo neck - Sesame Melange - 1-3
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK74,96 kr123,96 krKøb
2Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
3BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y

PriceData har fulgt prisen på Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y i 180 dage. Laveste pris i perioden er 74,96 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 74,96 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Joha Halsedisse Sesame Melange i Uld - Str. 1-3y de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202674,96 kr5 kr (6%)
17. maj 202679,96 kr19,99 kr (20%)
6. maj 202699,95 kr14,99 kr (18%)
3. maj 202684,96 kr14,99 kr (15%)
29. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
28. apr. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
27. apr. 202699,95 kr19,99 kr (25%)
20. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
17. apr. 202674,96 kr24,99 kr (25%)
16. apr. 202699,95 kr14,99 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret