Gå til hovedindhold

Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml)

Jo MaloneParfume og eau de cologneEAN: 0690251080991
Pris fra 811 krtil 1.145 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 764 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 811 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jo Malone Peony & Blush Suede Edc Spray
811 kr
Til butik
Jo Malone Peony & Blush Suede Edc Spray billede

Produktinformation

Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne 100ml

Produktspecifikationer

Mærke: Jo Malone
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 690251080991
EAN: 0690251080991
Varenr.: 3316337
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jo Malone Peony & Blush Suede Edc Spray 100 ml
981 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml)
-3%1.130 kr
Før 1.165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml) billede

Produktinformation

En af vores mest populære dufte. Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne er en duft der på én og samme tid er blød og feminin og stærk og kraftfuld. Skønheden af denne himmelske duft ligger i dualiteten. Brug den på dage, hvor du har brug for et lille boost til din selvtillid så du kan gå med hovedet oprejst. Man kan ikke undgå at blive tryllebundet af pæonerne, der langsomt springer ud - fra en lillebitte kugle til de overdådige lag af kronblade som på en prima ballerinas balletskørt. Overdådig og bølgende, skrøbelig og duftende. En duft der flirter med en saftig bid af rødt æble og overdådige jasminer, roser og nelliker. Duftnoter: Topnote: Rødt æble Hjertenote: Pæoner Basenote: Ruskind...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 412g
Artikel nr.: L9P9010000
EAN: 0690251080991
Varenr.: B065103
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne 100 ml
1.145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK811 kr850 krKøb
2Teknikproffset DK981 kr1.030 krKøb
3Bangerhead DK1.130 kr1.130 krKøb
4Lyko DK1.145 kr1.145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml)

PriceData har fulgt prisen på Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 764 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 1.145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.003 kr.

Den nuværende pris på 811 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Jo Malone London Peony & Blush Suede Cologne (100ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026811 kr39 kr (5%)
1. maj 2026850 kr295 kr (26%)
20. apr. 20261.145 kr15 kr (1%)
19. apr. 20261.130 kr15 kr (1%)
6. apr. 20261.145 kr15 kr (1%)
5. apr. 20261.130 kr15 kr (1%)
3. apr. 20261.145 kr333 kr (41%)
2. apr. 2026812 kr48 kr (6%)
1. apr. 2026764 kr186 kr (20%)
31. mar. 2026950 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret