Gå til hovedindhold

Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml)

Jo MaloneParfume og eau de cologneEAN: 0690251081011
Pris fra 822 krtil 1.145 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 323 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 822 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jo Malone Blackberry & Bay Edc Spray
822 kr
Til butik
Jo Malone Blackberry & Bay Edc Spray billede

Produktinformation

Jo Malone Blackberry & Bay Edc Spray 100 ml. Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne - En forfriskende flugt til naturens hjertet. Oplev en duft, der bringer skovens friskhed og brombærens saftige sødme til live. Blackberry & Bay Cologne er en livlig og naturlig duft, der fanger essensen af en solrig eftermiddag, hvor brombær vokser frodigt under klare himmelstrøg. En uforglemmelig blanding af frugt, grønt og træagtige noter. Brombær - en frugtig, sød note, der åbner duften med en sprudlende og energisk karakter Laurbærblade - tilføjer en krydret, grøn friskhed, der giver dybde og kompleksitet Cedertræ - en varm, træagtig base, der giver en jordnær og langvarig afslutning Frisk og livlig - perfekt til den moderne mand eller kvinde, der søger en let, men sofistikeret duft Harmonisk blanding - den perfekte balance mellem frugt, krydderi og træ Velegnet til både dag- og aftenbrug, der efterlader et varigt indtryk Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne - en duft, der indfanger naturens pure essens, hvor end du går.

Produktspecifikationer

Mærke: Jo Malone
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 690251081011
EAN: 0690251081011
Varenr.: 3342741
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jo Malone Blackberry & Bay Edc Spray 100 ml
937 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml)
-2%1.145 kr
Før 1.165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml) billede

Produktinformation

Jo Malone London Blackberry & Bay cologne leder tankerne hen på barndommens minder om brombærplukning ... En eksplosion af en dyb og syrlig brombærsaft blandet med duften af friske laurbær og tornede buske. Levende og frodig. Duftnoter: Topnote: Brombær Hjertenote: Laurbærblade Basenote: Cedertræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette Unisex
Vægt: 412g
Artikel nr.: L9PC010000
EAN: 0690251081011
Varenr.: B065104
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne 100 ml
1.145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK822 kr861 krKøb
2Teknikproffset DK937 kr986 krKøb
3Bangerhead DK1.145 kr1.145 krKøb
4Lyko DK1.145 kr1.145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml)

PriceData har fulgt prisen på Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 820 kr (registreret d. 9. februar 2026), højeste er 1.145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.033 kr.

Den nuværende pris på 822 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Jo Malone London Blackberry & Bay Cologne (100ml) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 2026822 kr58 kr (7%)
2. maj 2026880 kr265 kr (23%)
20. apr. 20261.145 kr15 kr (1%)
19. apr. 20261.130 kr15 kr (1%)
6. apr. 20261.145 kr15 kr (1%)
5. apr. 20261.130 kr15 kr (1%)
1. apr. 20261.145 kr195 kr (21%)
31. mar. 2026950 kr2 kr (0%)
30. mar. 2026952 kr178 kr (16%)
29. mar. 20261.130 kr15 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret