Gå til hovedindhold

Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml

Pris fra 63 krtil 95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Jet Set Sun Face Scrub 50 ml
-41%63 kr
Før 106 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jet Set Sun Face Scrub 50 ml billede

Produktinformation

Jet Set Sun Face Scrub er en energigivende og eksfolierende ansigtsscrub. Scrubben forbereder huden inden påføring af selvbruner produkter.

Produktspecifikationer

Mærke: Jet Set Sun
Kategori: Skrub og peeling
Artikel nr.: AR01228
EAN: 5425029161207
Varenr.: 3227564
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml
83 kr
Til butik
Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml billede

Produktinformation

Forbered din hud til perfekt solkysst glød Jet Set Scrub Face er den ideelle forberedelse til din brun uden sol-rutine. Denne skånsomme ansigtsscrub indeholder mikropærlor, der effektivt fjerner døde hudceller og ujævnheder, så din hud bliver silkeblød og klar til at modtage dit næste solprodukt. Formulaen exfolierer huden mildt uden at irritere, hvilket sikrer en jævn og naturlig gylden ton, når du anvender dine Jet Set Sun-produkter. Derfor vil du elske denne ansigtsexfoliator Mikropærlor fjerner effektivt døde hudceller og ujævnheder Forbereder huden optimalt til brun uden sol-produkter Skånsom formula, der exfolierer uden at skade huden Skaber en glat og jævn hudoverflade for et naturligt resultat Perfekt til at forberede din hud, inden du påfører dine yndlings brun uden sol-produkter. Oplev Jet Set Scrub Face nu!

Produktspecifikationer

Mærke: Jet Set Sun
Kategori: Peeling & Ansigtsscrub
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: 115262
EAN: 5425029161207
Varenr.: 115262
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Bt Cosmetics Jet Set Scrub Face 50 ml
95 kr
Til butik
Bt Cosmetics Jet Set Scrub Face 50 ml billede

Produktinformation

Jet Set Scrub-ansigt er specifikt indiceret til brug i kombination med Jet Set Sun-selvbruningsprodukter. Den indeholder mikroperler, der glatter huden og fjerner døde hudceller og anden ruhed. Eksfolierer huden uden at beskadige den.Eksfolier huden 24 timer før du bruger selvbruner. ANBEFALES EN GANG OM UGEN. FORSIGTIG: Undgå kontakt med øjnene. I tilfælde af kontakt med øjnene, skylles straks med vand. Holde utilgængeligt for børn. Kun ekstern brug. DERMATOLOGISKT TESTET Bt Cosmetics Jet Set Scrub Face 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bt Cosmetics
Kategori: Selvbruner
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: AR01134
EAN: 5425029161207
Varenr.: 2977-103-0050

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK63 kr63 krKøb
2NordicFeel DK83 kr83 krKøb
3Lyko DK95 kr95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml i 163 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Jet Set Sun Jet Set Gentle Exfoliant Face Scrub 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202663 kr26 kr (29%)
2. apr. 202689 kr6 kr (7%)
26. mar. 202683 kr6 kr (7%)
13. mar. 202689 kr35 kr (65%)
6. feb. 202654 kr2 kr (4%)
26. jan. 202652 kr1 kr (2%)
8. jan. 202651 kr33 kr (39%)
3. jan. 202684 kr5 kr (6%)
20. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret