Gå til hovedindhold

Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm

JesmigHjem og haveEAN: 5712384994305
Pris fra 7.925 krtil 8.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (6% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7925 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jesmig fast karm 70 mm med dæksel til opføringsrør på 600 mm - Maks. belastning 12,5 ton
7.925 kr
Til butik
Jesmig fast karm 70 mm med dæksel til opføringsrør på 600 mm - Maks. belastning 12,5 ton billede

Produktinformation

Galvaniseret fast karm fra Jesmig med dæksel til integrede fliser. Kan anvendes til opføringsrør på 600 mm.Et dæksel der giver dig mulighed for at lave en næsten "usynlig" brøndløsning til at fuldende din indkørsel eller gangareal. DataMål: 660

Produktspecifikationer

Mærke: Jesmig
Kategori: Afløb & kloak
Størrelse: 600x79mm
EAN: 5712384994305
Varenr.: 227099430
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm
8.299 kr
Til butik
Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm billede

Produktinformation

Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret Med Jesmig dækslet har du mulighed for at lave en fuldendt løsning i din indkørsel eller på andre gangarealer. Du kan lave en næsten "usynlig"

Produktspecifikationer

Mærke: Jesmig
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 600x79mm
EAN: 5712384994305
Varenr.: 227099430
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jesmig brønddæksel Ø600 til fliser 12,5 ton, 60-75 mm
8.399 kr
Til butik
Jesmig brønddæksel Ø600 til fliser 12,5 ton, 60-75 mm billede

Produktinformation

Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret Med Jesmig dækslet har du mulighed for at lave en fuldendt løsning i din indkørsel eller på andre gangarealer. Du kan lave en næsten "usynlig"

Produktspecifikationer

Mærke: Jesmig
Kategori: Dræn & kloak
Farve: Ø600
Størrelse: 600x79mm
EAN: 5712384994305
Varenr.: 227099430
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jesmig karm m. 75mm integreret dæksel til opføringsrør - Ø600mm, 12,5ton
8.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS7.925 kr7.925 krKøb
2BilligVVS DK8.299 kr8.299 krKøb
3CompletVVS8.399 kr8.399 krKøb
4LavprisVærktøj8.399 kr8.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm

PriceData har fulgt prisen på Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 7.925 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 8.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.227 kr.

Den nuværende pris på 7.925 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Jesmig fast karm m/dæksel til integrede fliser, passer til 600 mm opføringsrør, 12,5 ton - galvaniseret, flisetykkelse 75 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20267.925 kr374 kr (5%)
1. jun. 20268.299 kr374 kr (5%)
30. maj 20267.925 kr290 kr (4%)
26. maj 20268.215 kr84 kr (1%)
24. maj 20268.299 kr84 kr (1%)
17. maj 20268.215 kr184 kr (2%)
16. maj 20268.399 kr184 kr (2%)
12. maj 20268.215 kr94 kr (1%)
11. maj 20268.309 kr80 kr (1%)
2. maj 20268.229 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret