Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml

Jean Paul GaultierKropsshampooEAN: 8435415007573
Pris fra 156 krtil 325 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 109 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel
156 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel billede

Produktinformation

Jean Paul Gaultier Scandal 200 ml Badesæbe Kvinder Krop

Produktspecifikationer

Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 8435415007573
EAN: 8435415007573
Varenr.: 2942235
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200ml
-22%179 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml
325 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml billede

Produktinformation

A sensation of freshness and sensuality.The Scandal Shower Gel offers the skin softness and suppleness thanks to its foamy texture. A shower gel with a scent of scandal. Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml

Produktspecifikationer

Kategori: Shower Gel
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 65117227
EAN: 8435415007573
Varenr.: 1156-436-0200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK156 kr195 krKøb
2Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
3Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 154 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Shower Gel 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026156 kr5 kr (3%)
30. maj 2026161 kr5 kr (3%)
29. maj 2026156 kr6 kr (4%)
28. maj 2026162 kr1 kr (1%)
27. maj 2026163 kr7 kr (4%)
26. maj 2026156 kr22 kr (12%)
9. maj 2026178 kr4 kr (2%)
6. maj 2026174 kr4 kr (2%)
8. apr. 2026178 kr67 kr (60%)
4. apr. 2026111 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret