Gå til hovedindhold

Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml

Pris fra 171 krtil 325 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Body Lotion
171 kr
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Body Lotion billede

Produktinformation

Body Lotion, 200 ml, Kvinder

Produktspecifikationer

Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 8435415007542
EAN: 8435415007542
Varenr.: 2940858
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml
-32%222,42 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml billede

Produktinformation

Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion er en lækker creme til kroppen. Denne bodylotion har den samme skønne duft, som kendetegner parfumen af samme navn. Denne duft er med lækre duftnoter af frisk honning, gardenia og blodappelsin, som vil træde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bath & Body
EAN: 8435415007542
Varenr.: 70121
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Jean Paul Gaultier Scandal Body Lotion (200ml)
-29%230 kr
Før 325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jean Paul Gaultier Scandal Body Lotion (200ml) billede

Produktinformation

Scandal Bodylotion er ekstrem parfumeret fugt. Denne lotion plejer og fugter huden samtidig med at den indhylder den i en skandaløs vanedannende duft; en delikat frisk honing med en vidunderlig duft af gardenia og blod appelsin, mikset med en sensuel og skandaløs honning i kombination med pathcouli. En vanedannende duft, helt i Jean Paul Gaultiers ånd. TOP NOTER: Gardenia HJERTE NOTER: Honning BASE NOTER: Patchouli...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Body lotion
Vægt: 234g
Artikel nr.: 65117226
EAN: 8435415007542
Varenr.: B026017
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Jean Paul Gaultier Scandal Body Lotion 200ml
230 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Jean Paul Gaultier Scandal Bodylotion 200 ml
320 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Jean Paul Gaultier Scandal Body Lotion 200 ml
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK171 kr210 krKøb
2NiceHair.dk222,42 kr222,42 krKøb
3Bangerhead DK230 kr230 krKøb
4Teknikproffset DK230 kr279 krKøb
5EauDeParfum.dk320 kr320 krKøb
6Lyko DK325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Jean Paul Gaultier Scandal Perfumed Body Lotion 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026171 kr6 kr (3%)
30. maj 2026177 kr6 kr (4%)
29. maj 2026171 kr9 kr (5%)
28. maj 2026180 kr1 kr (1%)
27. maj 2026181 kr10 kr (6%)
26. maj 2026171 kr35 kr (17%)
23. maj 2026206 kr22 kr (12%)
21. maj 2026184 kr3 kr (2%)
19. maj 2026181 kr1 kr (1%)
13. maj 2026180 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret