Gå til hovedindhold

JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder

JBS of Denmark WOMENUndertøjEAN: 5701586015635
Pris fra 262,5 krtil 315 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 52,5 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 245 kr 27. apr.

Sammenlign priser på JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 262.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mens-wear.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jbs Of Denmark Women Pyjamasbukser Økologisk Bomuld
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jbs Of Denmark Women Pyjamasbukser Økologisk Bomuld billede

Produktinformation

Farve: Blå og hvid stribet. Leveringstid: 2-5 hverdage. Kvalitet: 100% Bomuld (Økologisk). Dette bomuldsprodukt er GOTS-certificeret (Ecocert - 210366) De økologiske bomuldsfibre tilfører følgende egenskaber: 100% Bomuld (Økologisk) Økologisk bomuld betyd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: JBS of Denmark WOMEN - Bomuld
Farve: Hvid
EAN: 5701586015635
Varenr.: 202051
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder
-10%315 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder billede

Produktinformation

Bomuld er kendt for sin blødhed og isolerende egenskaber, hvilket holder dig varm og hyggelig i koldere vejrforhold. De smukke brune og beige nuancer tilføjer et strejf af naturlig skønhed til dit outfit og gør det let at style.Bukserne har en behagelig pasform og et tidløst design med lige ben, der passer perfekt til forskellige anledninger. Du kan bære dem derhjemme som loungewear eller style dem med en elegant bluse og støvler for en afslappet, men sofistikeret look.

Produktspecifikationer

Kategori: Nattøj
Materiale: 100% Bomuld (Økologisk)
Størrelse: 2XL
EAN: 5701586015635
Varenr.: 2958-28652

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mens-wear.dk262,5 kr262,5 krKøb
2Sokkeposten DK315 kr315 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder

PriceData har fulgt prisen på JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder i 140 dage. Laveste pris i perioden er 245 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 315 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 283 kr.

Den nuværende pris på 262,5 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for JBS of Denmark Women bomuld stribet pyjamasbukser i lyse nuancer til kvinder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026262,5 kr52,5 kr (17%)
19. maj 2026315 kr52,5 kr (20%)
14. maj 2026262,5 kr17,5 kr (7%)
27. apr. 2026245 kr70 kr (22%)
26. apr. 2026315 kr70 kr (29%)
18. apr. 2026245 kr17,5 kr (7%)
10. apr. 2026262,5 kr52,5 kr (17%)
9. apr. 2026315 kr52,5 kr (20%)
21. mar. 2026262,5 kr52,5 kr (17%)
20. mar. 2026315 kr37,5 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret