Gå til hovedindhold

JBS OF DENMARK - WOMEN JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder

Pris fra 150 krtil 160 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (6% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 133,33 kr 21. mar.

Sammenlign priser på JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 150 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Mens-wear.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Jbs Of Denmark Women Bambus T-shirt-x-large
-25%150 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Jbs Of Denmark Women Bambus T-shirt-x-large billede

Produktinformation

Farve: Lys grå melange. Leveringstid: 2-5 hverdage. Kvalitet: 65% Viskose (Bambus), 30% Bomuld (Økologisk), 5% Elastan. Vore bambus kommer fra en FSC-certificeret bambusplantage og dyrkes derfor bæredygtigt og under passende forhold for dyr og mennesker.

Produktspecifikationer

Kategori: JBS of Denmark WOMEN - Bambus
Farve: Grå
Størrelse: XL
EAN: 5709405004372
Varenr.: 193066
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder
-20%160 kr
Før 200 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder billede

Produktinformation

Bambus T-shirt med v-hals i farven grå fra JBS of Denmark. En kortærmet T-shirt med en løs pasform, hvilket gør den behagelig at have på hele dagen. Kompositionen med bambus, økologisk bomuld og lidt elastan, giver dig en T-shirt der har et godt stræk, er åndbar og en god blødhed. Denne T-shirt fås i flere forskellige farver.

Produktspecifikationer

Kategori: Bambus T-shirts
Materiale: 65% Viskose (Bambus), 30% Bomuld (Økologisk), 5% Elastan
Størrelse: XL
EAN: 5709405004372
Varenr.: 4459-47432

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Mens-wear.dk150 kr150 krKøb
2Sokkeposten DK160 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder

PriceData har fulgt prisen på JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder i 156 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 160 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 150 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for JBS of Denmark FSC-bambus T-shirt v-hals i grå til kvinder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026150 kr10 kr (6%)
19. maj 2026160 kr10 kr (7%)
14. maj 2026150 kr10 kr (7%)
27. apr. 2026140 kr20 kr (13%)
26. apr. 2026160 kr20 kr (14%)
18. apr. 2026140 kr10 kr (7%)
11. apr. 2026150 kr16,67 kr (13%)
21. mar. 2026133,33 kr26,67 kr (17%)
20. mar. 2026160 kr2,5 kr (2%)
7. mar. 2026157,5 kr1,7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret